تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1]  به گزارش خبرنگار ایلنا از محمودآباد ،  علی اسماعیلی روز دوشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: مازندران از ظرفیت های بسیاری برخوردار است ومی توان با رونق گردشگری از راه حمایت از سرمایه گذاران این حوزه ، اقتصاد استان و دو شهرستان محمودآباد و نور را متحول ساخت. نماینده […]

[ad_1]

 به گزارش خبرنگار ایلنا از محمودآباد ،  علی اسماعیلی روز دوشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: مازندران از ظرفیت های بسیاری برخوردار است ومی توان با رونق گردشگری از راه حمایت از سرمایه گذاران این حوزه ، اقتصاد استان و دو شهرستان محمودآباد و نور را متحول ساخت.


نماینده مردم نور ومحمودآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کشور ما در داشتن موهبت های الهی و تاریخی غنی است ، گفت: توسعه صنعت گردشگری در کشور نیازمند عزم ملی است و بدون شک با توسعه این صنعت  شاهد رشد اقتصادی خواهیم بود .


اسماعیلی گفت: صنعت گردشگری بدون آلایندگی و بدون ضرر رساندن به طبیعت ،  کشور و استان را به توسعه پایدار ورشد اقتصادی مناسب می رساند.


دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی آمار و اطلاعات دقیق را مهم خواند و افزود: برای برنامه ریزی و رسیدن به توسعه پایدار  نیازمند داشتن آمار و اطلاعات دقیق هستیم و باید برای تحقق این مهم تلاش کرد.


وی خاطرنشان کرد: هیچ کشوری به رشد مناسب در حوزه ها وابعاد مختلف دست پیدا نخواهد کرد ، مگر اینکه مدیران آن کشور آمار واطلاعات دقیقی داشته باشند ودراین راستا تمامی مدیران استان و شهرستان ها همت کنند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس