تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دبیر سازمان مردم نهاد بیناس گفت: به سمن‌های فعال در حوزه مذهبی کمتر اهمیت داده می‌شود و در این حوزه کمتر کار شده است. محمدمهدی فیروزمنش در گفت‌وگو با ایسنا افزود: مردم از فعالیت‌های سمن‌های فرهنگی مذهبی استقبال می‌کنند و ما تلاش می‌کنیم در بیناس مردم با دین بیشتر آشنا شوند. وی مهمترین مشکل […]

[ad_1]

دبیر سازمان مردم نهاد بیناس گفت: به سمن‌های فعال در حوزه مذهبی کمتر اهمیت داده می‌شود و در این حوزه کمتر کار شده است.

محمدمهدی فیروزمنش در گفت‌وگو با ایسنا افزود: مردم از فعالیت‌های سمن‌های فرهنگی مذهبی استقبال می‌کنند و ما تلاش می‌کنیم در بیناس مردم با دین بیشتر آشنا شوند.

وی مهمترین مشکل سمن‌ها را مسائل مالی دانست و گفت: مردم از فعالیت سازمان‌های مردم نهاد استقبال می‌کنند.

دبیر سازمان مردم نهاد بیناس اظهار کرد: امروز ۲۹ شهریور ماه جشنی را با حضور حدود ۱۰۰۰ نفر در بوستان قائم در منطقه ۱۸ تهران برگزار می‌کنیم. با توجه به آنکه هدف بیناس انجام کارهای آموزشی و فرهنگی، مذهبی است به توزیع لوازم التحریر می‌پردازیم. ما علاوه بر توزیع این اقلام، در جشن عید غدیر به خانه‌های افرادی که شناسایی کرده‌ایم،مراجعه و لوازم التحریر به آنها اهدا می‌کنیم.

وی با بیان اینکه جشن عید غدیر از دو بخش تشکیل شده است گفت: یکی از بخش‌های آن بخش کودک است که در آن بازی‌های فکری و استعدادیابی در دستور کار قرار گرفته است و بخش دوم جشن و گفت‌وگو میان مردم و مجریان برنامه است. در واقع شرکت کنندگان در این جشن در برگزاری آن نیز نقش دارند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس