تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل فنی و حرفه‌ای گیلان تغییر فرهنگ کار را ضروری دانست و تاکید کرد: بیشتر افراد شغل پشت‌میزی را می‌پسندند و این فرصت برای همه ایجاد نمی‌شود. به گزارش ایلنا از لنگرود، رحیم عطایی‌پور عصر امروز در نخستین همایش مشترک مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای و کمیته‌امداد این شهرستان از فعالیت ۲۲ مرکز آموزش […]

[ad_1]

مدیرکل فنی و حرفه‌ای گیلان تغییر فرهنگ کار را ضروری دانست و تاکید کرد: بیشتر افراد شغل پشت‌میزی را می‌پسندند و این فرصت برای همه ایجاد نمی‌شود.

به گزارش ایلنا از لنگرود، رحیم عطایی‌پور عصر امروز در نخستین همایش مشترک مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای و کمیته‌امداد این شهرستان از فعالیت ۲۲ مرکز آموزش دولتی و ۹۳۵ آموزشگاه آزاد در گیلان خبر داد و بیان داشت: برنامه‌ریزی صحیح و آموزش نیروهای انسانی در زمینه اشتغال یکی از دغدغه‌های اصلی مسئولان است.


مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان از همکاری این اداره‌کل با کمیته‌امداد گیلان خبر داد و با اشاره به هدف‌گذاری مشترک این دو سازمان برای ایجاد اشتغال در اقشار مختلف جامعه تاکید کرد: تلاش می‌کنیم با امکانات و ظرفیت‌های موجود رسالتی که به‌عهده ما قرار گرفته به نحو مطلوب انجام دهیم. نقش اصلی آموزش فنی و حرفه‌ای توانمندسازی نیروی انسانی جویای کار است.


عطایی‌پور بیان داشت: متقاضیان از فرصت ایجاد شده توسط سازمان فنی و حرفه‌ای و کمیته‌امداد برای طرح آموزش رایگان مهارت‌آموزی استفاده کرده و با شرکت در کلاس‌های آموزشی کارآفرینی کنند.


وی مشاغل خانگی و بنگاه‌های خرد را زیربنای فراهم کردن اشتغال بزرگ خواند و گفت: افرادی که توانایی توسعه مراکز اقتصادی خود را دارند می‌توانند از کمک‌های دستگاه‌های حمایتی برای ورود به عرصه بالاتر و رونق کسب و کار استفاده کنند.


عطایی‌پور با اشاره به توسعه مراکز آموزشی در روستاها افزود: مراکز آموزشی در روستاهای هدفی باید گسترش یابد.


مدیرکل فنی و حرفه ای گیلان تغییر فرهنگ کار را ضروری دانست وتاکید کرد: بیشتر افراد شغل پشت میزی را می‌پسندند و این فرصت برای همه ایجاد نمی‌شود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس