تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران بر تصویب طرح اراضی عباس‌آباد تاکید کرد و افزود: باید هرچه سریع‌تر طرح اراضی عباس‌آباد مصوب شود. به گزارش ایسنا، عبدالمقیم ناصحی در دویست‌ویکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: مقرر شده بود شهرداری تهران ظرف مدت ۳ ماه طرح ویژه‌ای برای اراضی عباس‌آباد تهیه کند و […]

[ad_1]

رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران بر تصویب طرح اراضی عباس‌آباد تاکید کرد و افزود: باید هرچه سریع‌تر طرح اراضی عباس‌آباد مصوب شود.

به گزارش ایسنا، عبدالمقیم ناصحی در دویست‌ویکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: مقرر شده بود شهرداری تهران ظرف مدت ۳ ماه طرح ویژه‌ای برای اراضی عباس‌آباد تهیه کند و گزارشی از معارضان حقوقی آن ارائه کند؛ اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد و همچنان شاهد اجرای پروژه‌هایی خارج از طرح مصوب هستیم.

وی تاکید کرد: بارها موضوع تهیه طرح ویژه اراضی عباس‌آباد در صحن شورا تذکر داده شده اما بی‌نتیجه مانده است.

رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران به موضوع تعلق ۱۰ درصد عوارض پسماند به سازمان مدیریت پسماند اشاره کرد و ادامه داد: باید ۱۰ درصد از عوارض پسماند جهت کار فرهنگی در اختیار سازمان پسماند قرار می‌گرفت که این موضوع تا به الان محقق نشده است.

ناصحی تاکید کرد: برای تحقق بحث تفکیک از مبداء نیازمند انجام کار فرهنگی هستیم لذا باید ۱۰ درصد از عوارض پسماند به سازمان پسماند داده شود تا در موضوعات فرهنگی هزینه شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس