تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران گفت: ایجاد پایگاه آتش نشانی و اورژانس در محدوده شیان فوریت داشته و باید در دستور کار قرار گیرد. به گزارش ایسنا، الهه راستگو رییس کمیته مشارکتهای مردمی شورای اسلامی شهر تهران در نخستین تذکر پیش از دستور جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران ضمن […]

[ad_1]

عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران گفت: ایجاد پایگاه آتش نشانی و اورژانس در محدوده شیان فوریت داشته و باید در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش ایسنا، الهه راستگو رییس کمیته مشارکتهای مردمی شورای اسلامی شهر تهران در نخستین تذکر پیش از دستور جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران ضمن تبریک سالروز بازگشت آزادگان به بیان مشکلات موجود در محدوده پارک شیان اشاره و اظهار کرد: باتوجه به تردد زیاد مردم در این بخش لازم است ایجاد پایگاه آتش نشانی و اورژانس در دستور کار قرار گیرد.


عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران همچنین باتوجه به نامگذاری ۱۷ مرداد به نام خبرنگاران افزود: این قشر زحمت کش و همیشه در صحنه نیز علی رغم استرس و فشار کاری فراوان از مشکلاتی برخوردارند که لازم است به آن رسیدگی شود.


انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس