تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرماندار شمیرانات با تاکید بر نقش آمار در نظام برنامه‌ریزی کشور گفت: باید از حداکثر ظرفیت دستگاه‌ها در سطح شهر شمیرانات برای سرشماری نفوس و مسکن سال جاری استفاده کرد. به گزارش ایسنا، عزت‌الله خانمحمدی در سومین نشست شورای اداری شهرستان شمیرانات با اشاره به تبیین اقدامات، عملکردها و تاکید بر استفاده حداکثری از […]

[ad_1]

فرماندار شمیرانات با تاکید بر نقش آمار در نظام برنامه‌ریزی کشور گفت: باید از حداکثر ظرفیت دستگاه‌ها در سطح شهر شمیرانات برای سرشماری نفوس و مسکن سال جاری استفاده کرد.

به گزارش ایسنا، عزت‌الله خانمحمدی در سومین نشست شورای اداری شهرستان شمیرانات با اشاره به تبیین اقدامات، عملکردها و تاکید بر استفاده حداکثری از ظرفیت دستگاه‌های شهرستان برای سرشماری نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ به عنوان یکی از مصوبات این جلسه افزود: همه دستگاه‌ها با تمام ظرفیت به ستاد سرشماری شهرستان کمک خواهند کرد تا این سرشماری به بهترین شکل ممکن انجام شود؛ چراکه بی تردید آمار در نظام برنامه‌ریزی کشور از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

وی افزود: بیش از ۲۷۰ نفر در سطح شهرستان به صورت مستقیم و در برگزاری سرشماری نفوس و مسکن نقش خواهند داشت و مجموعا بیش از ۵۰۰ نفر در سطح شهرستان شمیرانات در سرشماری نفوس ومسکن درگیر خواهند بود.

فرماندار شمیرانات با اشاره به برگزاری دو مرحله‌ای سرشماری نفوس و مسکن در این دوره افزود: سوم لغایت ۲۴ مهرماه سرشماری در مرحله اول و به صورت اینترنتی برگزار خواهد شد و مرحله دوم نیز به مدت یک ماه از ۲۴ مهرماه به صورت حضوری توسط عوامل اجرایی برگزار خواهد شد.

خانمحمدی از شهروندان درخواست کرد ضمن همکاری با مأموران سرشماری و ارائه اطلاعات درست، موجب انجام برنامه‌ریزی‌های درست در کشور شوند.

وی پیگیری پروژه‌های عمرانی سطح شهرستان شمیرانات را یکی دیگر از مصوبات شورای اداری خواند و افوزد: در این جلسه دستگاه‌ها ملزم شدند علاوه بر پیگیری پروژه‌های عمرانی قبلی، در اتمام پروژه‌های نیمه تمام نیز تلاش بیشتری کنند؛ چراکه فرصت انجام پروژه‌های عمرانی در سطح شهرستان شمیرانات محدود می‌باشد.

فرماندار شمیرانات در بخش یگری از صحبت‌های خود به تلاش‌ها برای اجرایی شدن منویات مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و افزود: پروژه‌های عمرانی در بحث اقتصاد مقاومتی در شهرستان شمیرانات احصا شده است و قطعا به دستگاه‌ها توصیه شده است که این پروژه‌ها را در کمترین زمان ممکن پیگیری کنند.

خانمحمدی با اشاره به حضور کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در سومین جلسه شورای اداری شهرستان شمیرانات گفت: در دو بخش رودبار قصران و لواسانات تنگناهای قانونی وجود دارد که برای مردم دغدغه و مشکلاتی را ایجاد کرده‌اند و موجب شده است مهاجرت معکوس در این دو بخش را شاهد باشیم. لذا مقرر شد جلسه مشترکی میان مدیران شهرستانی و استانی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شود تا با رفع برخی موانع قانونی دغدغه‌های مردم مرتفع شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس