تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس جمعیت هلال احمر با استقبال از همکاری با برنامه جهانی ایمنی جاده‌ای فدراسیون بین المللی جمعیت‌های ملی صلیب‌سرخ و هلال‌احمر، گفت: باید از توان و ظرفیت جوانان و داوطلبان در کاهش حوادث جاده‌ای بهره برد تا از این طریق آگاهی بخشی لازم در میان آحاد مردم ایجاد شود. به گزارش ایسنا، دکتر سید […]

[ad_1]

رئیس جمعیت هلال احمر با استقبال از همکاری با برنامه جهانی ایمنی جاده‌ای فدراسیون بین المللی جمعیت‌های ملی صلیب‌سرخ و هلال‌احمر، گفت: باید از توان و ظرفیت جوانان و داوطلبان در کاهش حوادث جاده‌ای بهره برد تا از این طریق آگاهی بخشی لازم در میان آحاد مردم ایجاد شود.

به گزارش ایسنا، دکتر سید امیرمحسن ضیائی در حاشیه برگزاری همایش مدیران ستادی و عامل استان های جمعیت هلال احمر و در دیدار با «بری واتسون»، مدیر برنامه جهانی ایمنی جاده‌ای در فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر، گفت: هلال احمر ایران آماده است تا به منظور کاهش تلفات جاده ای و با بهره مندی از توان و ظرفیت جوانان و داوطلبان اقدامات مشترکی را با برنامه جهانی فدراسیون برای کاهش حوادث جاده ای اجرایی کند.

وی با اشاره به اینکه هلال احمر نقش اصلی را در کمک به کاهش تصادفات جاده ای دارد، اظهار کرد: دولت نیز در این زمینه از جمعیت هلال احمر دفاع می کند.

بنابر اعلام روابط عمومی جمعیت هلال احمر، بری واتسون هم در این دیدار با اشاره به اینکه برنامه ایمنی جاده ای در حاشیه نشست مجمع عمومی فدراسیون ارائه شده است، گفت: مقرر شده است تا برنامه ایمنی جاده ها در ائتلاف یک میلیاردی گنجانده شده و توجه بیشتر دولت ها به این مهم جلب شود.

بنابر اعلام روابط عمومی جمعیت هلال احمر، وی با اشاره به اینکه بهترین روش برای کاهش تلفات جاده ای همکاری با جمعیت های ملی است، افزود: با وجود داوطلبان و جوانان این جمعیت‌ها، می‌توان به اهداف مهم برنامه دست یافت و در این زمینه می‌توان از حمایت‌های مادی و معنوی سازمان‌ها و نهادهای مردمی علاقمند در کاهش حوادث جاده‌ای و استفاده از ایده‌های خلاقانه در این زمینه بهره برد.

در این دیدار بری واتسون تندیس همکاری در برنامه جهانی ایمنی جاده‌ای را به دکتر ضیائی اهدا کرد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس