تاریخ انتشار: ۱۹ بهم ۱۳۹۴

سخنرانی رئیس‌جمهور در مراسم تجلیل از خانواده‌های شهدای هسته‌ای و افتخارآفرینان برجام که امروز دوشنبه ۱۹ بهمن از شبکه سراسری پخش می‌شد، به ناگهان قطع شد.

به گزارش “گذارنیوز” قطع سخنرانی دکتر حسن روحانی در مراسم امروز نشان داد ریاست صداوسیما لجاجت جدیدی را علیه برگزیده ملت به راه انداخته است.
دیروز نیز مراسم سخنرانی رئیس‌جمهور در همایش اعتدال برخلاف وعده قبلی پخش نشد و قسمت کوتاهی از آن در بخش خبری ساعت ۱۴ از اولویت انداخته شد و به‌عنوان خبر پنجم لحاظ شد.
مدت‌هاست تیم محمد سرافراز ریاست صداوسیما علیه پخش زنده هر نوع مراسم و سخنرانی توسط رئیس‌جمهور موضع مخالفی گرفته و به انحای مختلف آن را به بودجه صداوسیما و انتقام‌جویی از برگزیده ملت وصل کرده است.
این در حالی است که رسوایی‌های اخیر در صداوسیما و فرار دو زن از این سازمان به خارج از کشور به دلایل معلوم و پخش فایل‌های صوتی نشان از فرار به جلوی رسانه به‌اصطلاح ملی از پاسخگویی به ملت است که روزبه‌روز بر ابعاد آن افزوده می‌شود.
رسانه‌های مستقل ضمن انتقاد از مواضع اخیر صداوسیما اعتقاددارند رسانه‌ای که بودجه آن از بیت‌المال تأمین می‌شود، نباید جهت‌گیری جناحی به نفع یا علیه افراد مختلف سیاسی داشته باشد.
همچنین عدم پاسخگویی مدیران ارشد صداوسیما به موج انتقادات رسانه‌ها نیز نشان از ضعف ساختاری و مدیریتی این سازمان عریض و طویل و البته با خروجی پایین و بعضاً منفی در اذعان عمومی دارد که روزبه‌روز بر مشکلات آن سازمان می‌افزاید و باران را بر دوش مردم فهیم ایران می‌اندازد.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس