تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] پیشنهاد از سر گیری گفت و گوی اعضای اوپک برای تعیین سقف تولید سبب شد قیمت نفت در معاملات امروز (دوشنبه ١٨ مرداد ماه) افزایش یابد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از خبرگزاری رویترز از سنگاپور، قیمت نفت در ساعتهای نخست معاملات امروز افزایش یافت که مهمترین دلیل آن، مطرح شدن دوباره بحث […]

[ad_1]

اوپک

پیشنهاد از سر گیری گفت و گوی اعضای اوپک برای تعیین سقف تولید سبب شد قیمت نفت در معاملات امروز (دوشنبه ١٨ مرداد ماه) افزایش یابد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از خبرگزاری رویترز از سنگاپور، قیمت نفت در ساعتهای نخست معاملات امروز افزایش یافت که مهمترین دلیل آن، مطرح شدن دوباره بحث تعیین سقف تولید برای سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) بوده است.

مت اسمیت، کارشناس مؤسسه کلیپردیتا، گفت: گفته شده است که برخی اعضای اوپک شامل ونزوئلا، اکوادور و کویت، از آغاز دوباره گفت و گوها حمایت می کنند، اما با توجه به استمرار رقابت شدید اعضای دیگر این سازمان برای افزایش سهم از بازار، به نظر می رسد این تلاشها محکوم به شکست باشند.

در ساعت چهار و ١١ دقیقه به وقت گرینویچ (ساعت هفت و ۴١ دقیقه به وقت تهران)، قیمت هر بشکه نفت خام برنت با هفت سنت افزایش به ۴۴ دلار و ٣۴ سنت برای هر بشکه رسید.

قیمت شاخص نفت خام آمریکا نیز در این مقطع با ١٠ سنت رشد، قیمت ۴١ دلار و ٩٠ سنت را تجربه کرد.

۶۰۷ /۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس