تاریخ انتشار: ۱۹ آبا ۱۳۹۴

این همه چانه زده شد تا تیم‌ ملی به اسپانسر خسته و دل‌آزرده‌اش وفادار بماند اما همین که دور جدید تمرینات شکل گرفت، آقای سرمربی با لباس مارک نایک در تمرینات حضور یافت تا بوی خیانت در قول و قرار در فضا بپیچد.

به گزارش “گذارخبر”  آیا کی‌روش حق داشت لباسی با آرم غیر بپوشد؟ بله، چون طبق ادعاهای قبلی، آل‌اشپورت پس از جام‌جهانی قراردادی با تیم‌ملی نداشته و تنها به صورت مقطعی و بازی به بازی به ما لباس می‌دهد. نداشتن قرارداد، کی‌روش را برای پوشیدن لباسی با هر آرمی آزاد گذاشته است.

در کنار این اقدام، کی‌روش متهم به دریافت ۱۰۰ هزار دلار از اسپانسر لباس تیم‌ملی است، همه بازیکنان تیم‌ملی با لباسی منقش به آرم «آل‌اشپورت» در اولین تمرین دور جدید اردوی جدید حضور یافتند اما انگار بین این آل‌اشپورت با آل‌اشپورت واقعی تفاوت زیادی وجود دارد! طبق گفته‌ها، لباس بازیکنان تیم‌ملی، اصل نبود و شخصی که هنوز هویتش مشخص نیست، با خرید چندین دست لباس از میدان منیریه، موجبات زدن آرم آل‌اشپورت روی این پیراهن‌ها را فراهم کرد!

ماجرا چیست؟
وحید جعفری، مدیر بخش خاورمیانه آل‌اشپورت، ماجرا را به گونه‌‍‌ای دیگر توضیح داد: «ما هیچ دخل و تصرفی در لباس‌های تیم‌ملی نداریم. گاهی اوقات از ما لباس می‌گیرند و موردی با هم حساب و کتاب می‌کنیم اما اکنون شرایط طوری رقم خورده که اکثر اوقات تیم‌ملی لباس‌هایی با برند آل‌اشپورت می‌پوشد که این لباس‌ها برای ما نیست! لباس‌های سفیدرنگ با خط‌های نارنجی که بازیکنان در دور جدید تمرینات بر تن کرده‌اند هم از این دست لباس‌ها است. احتمالا آقایان رفته‌اند از منیریه لباس خریده‌اند و لوگوی آل‌اشپورت روی آن چسباندند.»

جعفری حرف‌هایش را اینگونه ادامه می‌دهد: «در زمانی که ما با فدراسیون فوتبال قرارداد داشتیم هم این اتفاق ۲۰ – ۳۰ بار رخ داد، حالا که دیگر قراردادی هم نداریم، چندان عجیب نیست که مسئولان لباس تقلبی به اعضای تیم بدهند.»

جعفری همچنین گفته به خاطر مصالح تیم‌ملی اجازه شکایت علیه ایران را به آل‌اشپورت نمی‌دهد.

باران تکذیب‌ها
محمد درخشان، عضو کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال اعلام می‌کند از این مسأله خبری ندارد: «حتما اطلاعاتی در این رابطه وجود داشته که چنین اظهارنظری صورت گرفته است. ما نه انباردار هستیم و نه برای تهیه لباس به منیریه رفته‌ایم.»

در همین رابطه، افشین پیروانی، مدیر تیم‌ملی فوتبال هم حرف‌های جذاب اما ناامیدکننده‌ای زد: «لباسی که برای تیم‌ملی می‌آید باید از اروپا باشد. لباس‌هایی که در حال حاضر در اردوی تیم‌ملی استفاده می‌شود کیفیت لازم را ندارند. امیدوارم مسئولان فدراسیون با نمایندگان آل‌اشپورت صحبت کنند تا این مشکل برطرف شود.»

ترابیان، دبیر کمیته بازاریابی فدراسیون هم توپ را به زمین رقبا می‌اندازد: «من در این مسأله نقشی ندارم. وظیفه ما فقط بستن قرارداد با آل‌اشپورت است و اجرای آن بر عهده دبیرکل فدراسیون است. از سوی دیگر الان فدراسیون قراردادی با آل‌اشپورت ندارد و مسئولان به صورت موردی با این برند کار می‌کنند.»

گفته می‌شود آفتاب اقبال آل‌اشپورت در ایران رو به غروب است و همان سلسله مذاکرات قدیمی برای جایگزینی یکی از چهار برند مورد نظر دوباره به جریان افتاده است. با این وضع باید دید کدام یک، زودتر از دیگری، توان دل کندن از رابطه را دارند.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس