تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رییس جمهوری لایحه «تشکیل سازمان نظام تخصصی ورزش کشور» را با پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان و تصویب هیات وزیران، به مجلس تقدیم کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت ، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی، لایحه «تشکیل سازمان نظام تخصصی ورزش کشور» را که به پیشنهاد وزارت ورزش […]

[ad_1]

رییس جمهوری لایحه «تشکیل سازمان نظام تخصصی ورزش کشور» را با پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان و تصویب هیات وزیران، به مجلس تقدیم کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت ، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی، لایحه «تشکیل سازمان نظام تخصصی ورزش کشور» را که به پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان در هیئت دولت به تصویب رسیده است برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.
تشکیل این سازمان در راستای تحقق اهداف دولت در بخش ورزش کشور و برون سپاری وظایف غیرحاکمیتی، تأمین مشارکت سازمان یافته متخصصین علوم ورزشی در انتظام امور حرفه ای صاحبان مشاغل ورزشی، ارتقاء و تضمین کیفیت خدمات تخصصی و حرفه ای و صیانت از حقوق شهروندان متقاضی خدمات و فعالیت های ورزشی با شخصیت حقوقی مستقل، غیردولتی و دارای استقلال مالی است.

۲۰۵/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس