تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] یک عضو هیات رئیسه مجلس گفت: احکام لایحه برنامه ششم توسعه که با امضای رئیس جمهور تقدیم مجلس شده تفاوتی با لایحه قبلی با امضای رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ندارد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا احمد امیرآبادی خاطرنشان کرد: بعد از اعتراض نمایندگان در مورد ارائه لایحه برنامه با امضای […]

[ad_1]

یک عضو هیات رئیسه مجلس گفت: احکام لایحه برنامه ششم توسعه که با امضای رئیس جمهور تقدیم مجلس شده تفاوتی با لایحه قبلی با امضای رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ندارد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا احمد امیرآبادی خاطرنشان کرد: بعد از اعتراض نمایندگان در مورد ارائه لایحه برنامه با امضای دکتر نوبخت هفته گذشته همان لایحه با امضای رئیس جمهور تقدیم مجلس شد و با عنوان اصلاحات لایحه احکام برنامه ششم در اختیار نمایندگان قرار گرفته است.

وی در خصوص برخی اظهار نظرها در ارتباط با لزوم بازگشت لایحه تقدیمی رئیس جمهور به کمیسیون‌ها از سوی نمایندگان گفت: همانطور که گفته شد این لایحه با لایحه قبلی تفاوتی ندارد و بازگشت آن به کمیسیون ها منوط به تشخیص هیات رئیسه مجلس است که هیئت رئیسه نیز تصمیمی در این خصوص ندارد و بررسی این موضوع تا این لحظه در دستور کار جلسات هیئت رئیسه نیست.

این عضو هیات رییسه مجلس افزود:‌ بر این اساس کمیسیون تلفیق برنامه ادامه بررسی لایحه را در دستور کار خود خواهد داشت.

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس