تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس جمهوری، لایحه «اصلاح قانون به کارگیری سلاح توسط مأمورین نیروهای مسلح در موارد ضروری» را که به پیشنهاد وزارت کشور در هیئت دولت به تصویب رسیده است برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد. به گزارش ایسکانیوز ، حسن روحانی، رئیس جمهوری، لایحه «اصلاح قانون به کارگیری سلاح توسط مأمورین […]

[ad_1]

رئیس جمهوری، لایحه «اصلاح قانون به کارگیری سلاح توسط مأمورین نیروهای مسلح در موارد ضروری» را که به پیشنهاد وزارت کشور در هیئت دولت به تصویب رسیده است برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.

به گزارش ایسکانیوز ، حسن روحانی، رئیس جمهوری، لایحه «اصلاح قانون به کارگیری سلاح توسط مأمورین نیروهای مسلح در موارد ضروری» را که به پیشنهاد وزارت کشور در هیئت دولت به تصویب رسیده است برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، با توجه به ضرورت تعیین شرایط به کارگیری سلاح در وضعیتهای پیش بینی نشده در قانونِ به کارگیری سلاح توسط مأمورین نیروهای مسلح در موارد ضروری –مصوب ۱۳۷۳- از جمله در عملیاتهای مربوط به گروگانگیری، زورگیری، قاچاق مواد مخدر یا سلاح و مهمات، اقدام به ترور یا تخریب یا انفجار و اقدامات انتحاری و خرابکارانه در فرودگاه ها یا هواپیماربایی و متوقف ساختن وسایل نقلیه دریایی متواری، این لایحه برای طی تشریفات قانونی تقدیم مجلس شد.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس