تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس مجلس شورای اسلامی از تهیه طرحی درمورد حقوق های نامتعارف درکمیسیون اصل ۹۰ خبر داد و گفت: همه باید در پیگیری و استرداد اموال بیت المال همکاری لازم را داشته باشند. به گزارش ایسکانیوز، علی لاریجانی در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس پس از قرائت گزارش کمیسیون اصل ۹۰ درباره حقوق های […]

[ad_1]

رییس مجلس شورای اسلامی از تهیه طرحی درمورد حقوق های نامتعارف درکمیسیون اصل ۹۰ خبر داد و گفت: همه باید در پیگیری و استرداد اموال بیت المال همکاری لازم را داشته باشند.

به گزارش ایسکانیوز، علی لاریجانی در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس پس از قرائت گزارش کمیسیون اصل ۹۰ درباره حقوق های نامتعارف از بررسی های صورت گرفته در این موضوع تشکر کرد و اظهارداشت: این کمیسیون طرحی را ارایه کرده است که در دستور کار مجلس قرار می گیرد.

وی ادامه داد: گزارش کمیسیون اصل ۹۰ مجلس مجموع بررسی های صورت گرفته از سوی دیوان محاسبات و سازمان حسابرسی بود که از آنها و اعضای این کمیسیون تشکر می کنم.
رییس مجلس خاطرنشان کرد: طرحی نیز در این زمینه برای شرایط آینده کشور در نظر گرفته شده که ضوابط پرداخت میزان حقوق مدیران را در قالب چارچوبی تعیین می کند.
به گزارش خانه ملت، لاریجانی تصریح کرد: به دلیل این که قرار است دیوان محاسبات پیگیری جدی را برای استرداد این اموال داشته باشد همه باید همکاری های لازم را برای رسیدن به این هدف و استرداد اموال بیت المال داشته باشیم.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس