تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس مجلس شورای اسلامی از بررسی تکذیبیه سیده فاطمه حسینی نماینده مردم تهران درباره جمله منتسب به وی خبر داد و گفت: این نماینده در نطقی که پیش از این داشته است، اعلام نکرده که ما سهممان را از سفره انقلاب می خواهیم. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، علی لاریجانی در جلسه […]

[ad_1]

فاطمه حسینی

رییس مجلس شورای اسلامی از بررسی تکذیبیه سیده فاطمه حسینی نماینده مردم تهران درباره جمله منتسب به وی خبر داد و گفت: این نماینده در نطقی که پیش از این داشته است، اعلام نکرده که ما سهممان را از سفره انقلاب می خواهیم.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، علی لاریجانی در جلسه علنی روز سه شنبه اظهار داشت: فاطمه حسینی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی متنی را به ما داده بودند که آن را بررسی کنیم.
وی ادامه داد: متن خانم حسینی این بود که ایشان اعلام کرده بودند در نطقی که پیش از این در صحن علنی داشتند اعلام نکرده اند که ما سهممان را از سفره انقلاب می خواهیم.
رئیس قوه مقننه با بیان اینکه «بنده به یکی از اعضای هیئت رئیسه مجلس ماموریت دادم تا این موضوع را بررسی کند»، اضافه کرد: با بررسی های انجام شده مشخص شد که ایشان این صحبت را نداشتند و اگر در رسانه ها این مطلب منتشر شده، صحت ندارد.

۲۰۵/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس