تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که میان پارلمان ایران و فرانسه ارتباطات خوبی از گذشته وجود داشته است، گفت: سفر آقای بارتلون به ایران نقطه برجسته ای در روابط پارلمانی خواهد بود. به گزارش خبرنگار ایسکانیوز، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست خبری مشترک با کلود بارتلون رئیس مجلس […]

[ad_1]

رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که میان پارلمان ایران و فرانسه ارتباطات خوبی از گذشته وجود داشته است، گفت: سفر آقای بارتلون به ایران نقطه برجسته ای در روابط پارلمانی خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست خبری مشترک با کلود بارتلون رئیس مجلس فرانسه گفت: خوشبختانه میان پارلمان ایران و فرانسه ارتباط خوبی از گذشته وجود داشت و فکر می کنم سفر این هیات نقطه برجسته ای در روابط پارلمان دو کشور خواهد بود.

وی گفت: ما در مذاکراتی که داشتیم در زمینه توسعه روابط اقتصادی این دو کشور و رفع برخی از موانع صحبت کردیم. همچنین در زمینه بحران های منطقه ، مشکل تروریسم که مشکل مشترکی است، یک نگاهی به راه حل هایی در مسائل منطقه عراق، لبنان و سوریه و برخی از کشورهای دیگر هم داشتیم.

لاریجانی گفت: من امیدوارم سفر آقای کلود بارتلون به جمهوری اسلامی ایران سفر موفقی باشد.

خبر در حال تکمیل است/

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس