تاریخ انتشار: ۲۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی به دبیرکل حزب الله لبنان، دهمین سالروز پیروزی غرورآفرین ملت مقاوم این کشور در جنگ ۳۳ روزه را تبریک گفت و تاکید کرد: اطمینان دارم بزودی شاهد پیروزی نهایی محور مقاومت بر تروریست های تکفیری خواهیم بود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از اداره اخبار و رسانه های […]

[ad_1]

رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی به دبیرکل حزب الله لبنان، دهمین سالروز پیروزی غرورآفرین ملت مقاوم این کشور در جنگ ۳۳ روزه را تبریک گفت و تاکید کرد: اطمینان دارم بزودی شاهد پیروزی نهایی محور مقاومت بر تروریست های تکفیری خواهیم بود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از اداره اخبار و رسانه های گروهی مجلس شورای اسلامی، در پیام علی لاریجانی خطاب به سید حسن نصرالله آمده است: با خرسندی فراوان از طرف خود و نمایندگان ملت ایران در مجلس شورای اسلامی دهمین سالروز پیروزی غرورآفرین و به یادماندنی ملت مقاوم لبنان در جنگ ۳۳ روزه در برابر رژیم صهیونیستی و حامیان آن را به جنابعالی، رزمندگان مقاومت اسلامی و ملت عزیز لبنان تبریک و تهنیت عرض می کنم.
وی در ادامه این پیام یادآور شد: این پیروزی حماسی و تاریخی که در سایه الطاف پروردگار، مدیریت خردمندانه جنابعالی و رشادت دلاورمردان مقاومت اسلامی لبنان به دست آمد، برگ زرینی در تاریخ امت اسلامی و درس عبرتی فراموش نشدنی برای رژیم صهیونیستی و حامیان بین المللی آن است.
رییس مجلس در این پیام تصریح کرد: اطمینان دارم بزودی شاهد پیروزی نهایی محور مقاومت بر تروریست های تکفری و حامیان منطقه ای و جهانی اش خواهیم بود.
لاریجانی در پایان این پیام سربلندی و موفقیت سیدحسن نصرالله ، رزمندگان مقاومت و ملت بزرگ لبنان را از خداوند متعال مسالت کرد.

۲۰۵/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس