تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۴
در جمع خبرنگاران;

رییس مجلس شورای اسلامی امشب در جمع خبرنگاران از وزیر اقتصاد دفاع کرد و از اقدامات مجلس برای بافت‌های فرسوده مشهد سخن گفت؛ او همچنین دیدگاه خود را درباره مباحث تحولات سوریه ارایه داد.

به گزارش گذارنیوز  علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر اقتصاد از وزاری زحمتکش دولت است.

علی لاریجانی در بدو ورود به مشهد در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی در خصوص استیضاح وزیر اقتصاد اظهار کرد: استیضاح و سوال از وزرا جزء حقوق نمایندگان مجلس است، ضمن این که من قبول دارم، «طیب‌نیا» از وزرای زحمتکش دولت یازدهم است و قرار شده با دوستان صحبت کنیم تا در این زمینه همکاری داشته باشند.

وی در ادامه در پاسخ به پرسشی درباره اقدامات مجلس برای بافت‌های فرسوده مشهد نیز اظهار کرد: بافت فرسوده در اکثر شهرهای مهم ما وجود دارد، چراکه شهرهای ایران از قدمت تاریخی برخوردارند، اما در برنامه ۵ ساله توجه کردیم تا به بافت قدیمی اولویت دهیم و مخصوصا برای مشهد، قم، شیراز بودجه خاصی درنظر گرفتیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: الان وضع اقتصادی کمی خوب نیست و امسال پروژه‌های عمرانی نفس جدی ندارند.

لاریجانی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر این که در تحولات سوریه شنیده می‌شود روسیه از موضع خود عقب‌نشینی کرده است و قرار است بشار اسد کنار بکشد؟ گفت: بعید می‌دانم این مسائل دقیق باشد، این‌ها حدس و گمان است و آرزوی کشورهایی است که این حرف‌ها را می‌زنند. البته بنده این که چنین بحث‌هایی وجود دارد را رد نمی‌کنم و اختلاف نظر در مورد سوریه از گذشته هم وجود داشته است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس