تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۴

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: با توجه به شرایط‌ موجود، رابطه با عربستان نمی‌توانست بیش از این در سطح سفیر ادامه پیدا کند

محمدرضا باهنر در نشست خود به عنوان دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری ضمن محکوم کردن حمله به سفارت عربستان سعودی و اعدام شیخ نمر اظهار داشت: زمانی شعار ما این بود که رژیم صهیونیستی یک غده سرطانی در میان امت اسلامی است و هنوز هم بر همین اعتقاد هستیم.

عربستان سعودی مسئولیت جنگ نیابتی را از استکبار جهانی تحویل گرفته است

وی افزود: اما مطمئنا ظرف ۱۰ الی ۱۵ سال آینده چیزی به نام رژیم صهیونیستی در جهان نخواهیم داشت. اما فارغ از آن باید بگویم بزرگ‌ترین مصیبت جهان در حال حاضر دولت عربستان سعودی است که امروز مسئولیت جنگ نیابتی را از استکبار جهانی تحویل گرفته، با این تفاوت که آل‌سعود با استفاده از امکانات اسلام و مسلمین مرتکب این جنایت‌ها می‌شود

 

او با بیان اینکه آل‌سعود مخفی‌کاری را کنار گذاشته و رسما با رژیم صهیونیستی بده‌بستان رسانه‌ای دارد٬ خاطرنشان کرد: البته این جنایت‌ها همچون مرداب است و وضعیت آل‌سعود به‌سان فردی است که در آن گیرافتاده و هرچه دست و پا می‌زند بیشتر فرو می‌رود و خون حجت‌الاسلام نمر آخرین میخ بر تابوت آل‌سعود است و ان‌شاءالله آنها به زودی به تاریخ می‌پیوندند.

رابطه ما با کشورهای دنیا مبتنی بر منافع خودمان است

باهنر در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص وظیفه دولت در شرایط کنونی که سفارت‌های ایران در کشورهای منطقه مورد تعرض قرار گرفته، گفت: رابطه ما با کشورهای دنیا مبتنی بر منافع خودمان است و در چشم‌انداز بیست‌ساله نیز تنها ذکر شده که با رژیم صهیونیستی رابطه نخواهیم داشت.

او ادامه داد: روابط دیپلماتیک تعریف خود را دارد و با توجه به شرایط موجود، قاعدتا رابطه ما با عربستان نمی‌توانست بیش از این در سطح سفیر ادامه پیدا کند و ما نیز همواره نظرمان را درباره جنایت‌های آل‌سعود به روشنی اعلام کرده‌ بودیم.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین خاطرنشان کرد: البته عربستان سعی دارد از حمله به سفارتش در کشورمان سوءاستفاده کند و این درحالی است که ما بلافاصله پس از این اقدام آن را محکوم کردیم. بماند که شعار دادن و موضع‌گیری حق رسانه‌ها و مردم است٬ اما مسئله عملیات فیزیکی متفاوت است چرا که سفارت‌های خارجی تحت‌الحمایه حکومت جمهوری اسلامی ایران هستند و کسی حق ندارد به آن تعرض کند.

حکومت عربستان در دست چند جوان تندرو و غیرمتعهد قرار گرفته است

باهنر گفت: به عنوان نمونه اگر قاتلی در دادگاه محکوم شود٬ خانواده مقتول نمی‌تواند به خانواده قاتل یا خود او تعرض کند٬ خوشبختانه هم نیروی انتظامی و هم مقام‌های قضایی برخوردهای مناسبی داشتند.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری خاطرنشان کرد: امروز حکومت عربستان در ید چند جوان تندرو و غیرمتعهد قرار گرفته که حتی مسایل خود را تشخیص نمی‌دهند و فکر کردند بهتر است مواضع تدافعی خود را به مواضع تهاجمی تغییر دهند٬ اما این اقدام‌ها تنها شیب سقوط آل‌سعود را تند‌تر می‌کند و ما نیز از این قطع ارتباط استقبال می‌کنیم و فکر می‌کنیم دولت باید هم در دیپلماسی رسمی و هم در دیپلماسی غیر رسمی و عمومی در راستای تبیین سیاست‌ها و مواضع غلط آل‌سعود در جهان بیشتر تلاش کند.

باهنر تصریح کرد: با این وجود نباید انتظار بیشتری از دولت داشت و اینکه دولت بتواند بیش از این اقدامی انجام دهد٬ امکانپذیر نیست و فکر می‌کنم این سیاست‌ها در سطحی بالاتری از دولت قابل پیگیری است.

لیست نهایی متشکل از اصولگرایان معتدل خواهد بود

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه خود را در میان کدام طیف اصولگرایان در شورای ائتلاف می‌داند، گفت: باید بگویم وضعیت بسیار بهتر از آنچه تصور می‌شد پیش رفته و این بیست و چند نفری که در جلسات حضور دارند٬ به نمایندگی از طیف‌های مختلف اصولگرایی در نشست‌ها شرکت می‌کنند و طبیعتا تفاوت‌هایی میان این افراد و جریان‌های سیاسی وجود دارد.

او با تاکید بر نقش محوری و موثر آیت الله موحدی کرمانی در ائتلاف اصولگرایان خاطرنشان کرد: در شورای ائتلاف همه اصولگرایان موتلف و هم اصولگرایان تندرو حضور دارند و باید ببینیم در ‌‌نهایت چه چیزی از این شورا بیرون می‌آید٬ چرا که قطعا لیست تهران توسط همین افراد تهیه می‌شود و در مورد گرایش کلی این لیست بهتر است پس از انتشار آن نظر بدهیم٬ اما من فکر می‌کنم لیست نهایی متشکل از اصولگرایان معتدل خواهد بود که هیچ خط مشترکی با اصلاح‌طلبان ندارند. چرا که معتدل‌ترین اصلاح‌طلب‌ها هم رقیب ما هستند و با وجود اینکه از حضورشان استقبال می‌کنیم٬ به هیچ عنوان نمی‌توانند موتلف ما باشند.

اصلاح‌طلبان گاهی خبرهایی که وجود ندارد را منتشر می‌کنند

اوبا اشاره به برخی خبرسازی در آستانه انتخاب یادآور شد: بعضی از رسانه‌های اصلاح‌طلب و اصلاح‌طلبان گاهی خبرهایی که اساسا وجود ندارد را منتشر می‌کنند و گاهی نیز بر روی مسایل حاشیه‌ای انگشت می‌گذارند و خواهش ما این است که با دقت بیشتری در انتشار اخبار فعالیت کنند.

او با اشاره به عدم حضور فیزیکی‌اش در همایش هفته گذشته اصولگرایان خاطرنشان کرد: علیرغم عدم حضور فیزیکی از آنجا که خودم از موسسان این جلسه‌ها بودم، ضمن امیدواری از اینکه اصلاح‌طلبان هم به ائتلاف برسند٬ از آن‌ها می‌خواهم تلاش نکنند وحدت ما را دچار مشکل کنند.

۱۷۰  نماینده‌ای که پول گرفته‌اند٬ مرتکب جرم نشده‌اند

باهنر همچنین در پاسخ به سوالی دیگری درباره قرار گرفتن نامش در لیست ۱۷۰ نماینده یادآور شد: نمایندگانی که کاندیدا می‌شوند برای تهیه هزینه‌هایشان کمک می‌گیرند و این ۱۷۰ نامزدی که از آقای رحیمی پول گرفتند و یا از رییس دیوان محاسبات پول گرفته بودند یا از معان اول رییس جمهور، بنابراین نمی‌توان اقدامشان را جرم دانست چرا که اگر منبع این پول‌ها پاک نبود نمایندگان نباید جوابگو باشند و من فکر می‌کنم هیچ کدام از این ۱۷۰ نفر متهم پرونده نیستند٬ مگر اینکه ثابت شود یکی از آن‌ها با این پول در جرمی شریک شده است.

در انتخابات‌ها معمولا پول می‌دهم نه اینکه پول بگیرم

باهنر تصریح کرد: در مورد خودم باید بگوییم معمولا در انتخابات‌ها پول می‌دهم و کمتر پول می‌گیرم و همواره سعی دارم این پول‌ها پاک باشد٬ نه کثیف یا مشتبه.

اعتدالگرا‌ها هنوز موفق به ائتلاف نشده‌اند

دبیر کل جبهه پیروان خط امام رهبری در پاسخ به سوال خبرنگاری اعلام کرد: ما ظرف مستقلی به نام اعتدالگرایی در کشورمان نداریم و در حالی که اصولگریان و اصلاح طلب‌ها می‌توانند به ده‌ها حزب و تشکل به عنوان زیرمجموعه خود اشاره کنند٬ اعتدالگرا‌ها هنوز موفق به این مهم نشده و تنها یک حزب اعتدال و توسعه وجود دارد که ‌آنهم ظرفیت کافی برای مدیریت یک جریان سیاسی بزرگ را در کشور ندارد.

 

 

 

 

 

 

کسانی که در همایش اصولگرایان حضور داشتند٬ همگی نماینده من بودند

 

وی در پاسخ به سوال ایلنا درباره عدم حضور خود در همایش هفته گذشته اصولگرایان اظهار داشت: به دلیل سفری که برایم پیش آمد٬ در آن همایش حضور نداشتم٬ اما جسارتا باید بگویم کسانی که در همایش اصولگرایان حضور داشتند با وجود اینکه شأنشان از بنده بالا‌تر است، همگی نماینده من بودند.

او اضافه کرد: اگر خود را به عنوان رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری معرفی کنم؛ دو نایب رئیس دارم که هر دو نفر در این همایش حضور داشتند و دبیر سیاسی جبهه نیز حضور داشت و تمامی اعضای هیات اجرایی و شورای مرکزی جبهه پیروان نیز حضور داشتند و اگر خود را دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین بدانم٬ نیز جناب آقای دکتر ناظمی قائم مقام بنده در همایش حضور داشتند.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم عدم حضور شخص بنده را در آن همایش به معنای عدم حمایت برداشت کنیم؛ قاعدتا افراد بسیار دیگری نیز نمی‌باید در جلسه حضور می‌داشتند و حضور نمایندگان من به معنای حضور خودم است و نکته دیگر آنکه بنده در رسانه‌ها بلافاصله در این خصوص توضیح دادم و هرگونه شائبه‌ای را تکذیب کردم.

اظهارنظری با اشاره مستقیم به نام افراد نکردم

باهنر در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار ایلنا٬ در این‌خصوص که آیا اختلاف میان شما و نمایندگان جبهه پایداری در ائتلاف جدی است و این مسئله که شما حضور خود را مشروط به عدم حضور آن‌ها دانسته‌اید صحت دارد یا خیر٬ گفت: ما در جلسات شورا بحث‌های زیادی انجام می‌دهیم و اگر اشتباه نکنم حدود ۲۵۰۰ نفر در تهران برای انتخابات مجلس ثبت‌نام کردند و فارغ از اصلاح‌طلبان که رقبای ما هستند٬ بنابر احصای انجام شده حدود ۱۰۰۰ نفر را نامزدهای اصولگرا تشکیل می‌دهند که ما باید به یک لیست ۳۰ نفره برسیم.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری اضافه کرد: تلاش ما این است که حدود ۱۲۰ تا ۱۳۰ نفر را از میان این ۱۰۰۰ نامزد برای تهران جدا کنیم و همزمان از تمامی تشکل‌های متبوعمان در سراسر کشور به صورت رسمی درخواست کردیم افراد مورد نظرشان را برای تهیه لیست تهران به ما اعلام کنند و از این طریق به این عدد ۱۳۰ نفر رسیدیم٬ اما مسئله اینجاست که باید در ‌‌نهایت ۳۰ نفر نهایی را برای لیست تهران برگزینیم و طبیعتا ۹۰ نفر با وجود اینکه افرادی لایق و توانمند هستند و می‌توانند در مجلس مفید باشند٬ باید بالاجبار خط بخورند.

باهنر تصریح کرد: در این شرایط ممکن است این ۹۰ نفر از تیم ما باشند یا از تیم پایداری یا جریان‌های دیگر٬ بنابراین اولا بنده هیچ اظهارنظری با اشاره مستقیم به نام افراد آنچنان که در خبر‌ها آمده بود نکردم و در ثانی مسئله این است که در مورد ۳۰ نامزد نهایی تا یک‌ماه آینده ده‌ها جلسه برگزار می‌شود و امتیازهایی داده و گرفته می‌شود تا بتوانیم به نتیجه نهایی برسیم.

او همچنین در پاسخ به این سوال که آیا پایگاه اجتماعی نامزد‌ها را معیار انتخاب قرار می‌دهید یا صلاحیت آنها، خاطر نشان کرد: قاعدتا در موقعیت کنونی باید تلاش کنیم ببینیم چه کسانی زمینه رای بهتری دارند و این وضع انتخابات مجلس در سراسر کشور است٬ چرا که ممکن است همین الان بتوانیم از ۳۰۰ نفر را از میان ۱۲ هزار نامزدی که ثبت‌نام کرده‌اند برگزینیم که بسیار به‌ درد مجلس و مملکت بخورند٬ اما مسئله این است که آنها باید در جامعه رای داشته باشند و اینکه ۳۰۰ نامزد اصلح را که مقبولیت اجتماعی ندارند معرفی کنیم، کار انتخاباتی نیست.

باهنر اضافه کرد: بنابراین ما در انتخاب لیست ۳۰ نفره تهران نیز ابتدا به حداقل صلاحیت‌ها در میان ۱۳۰ نفر نگاه می‌کنیم که طبیعتا این صلاحیت‌ها با صلاحیت‌هایی که مدّنظر شورای نگهبان است تفاوت دارد و در ادامه به رای‌آوری آنها نگاه می‌کنیم و فکر می‌کنیم باید صلاحیت فردی و مقبولیت اجتماعی نامزد‌ها در کنار هم وجود داشته باشد تا برای تهیه لیست نهایی آن‌ها را برگزینیم.

اصولگرایان معتدل در انتخابات موفق خواهند شد

او تاکید کرد: این سناریو قابل تصور این است که یا اصولگرایان یا اصلاح‌طلبان پیروز انتخابات شوند و پیش‌بینی من این است که اصولگرایان اکثریت آرا را بدست بیاورند٬ اما در مورد اینکه کدام طیف از اصولگرایان به موفقیت برسند نیز فکر می‌کنم اصولگرایان معتدل موفق خواهند شد که البته این به این معنا نیست که پایداری‌ها یا اصلاح طلبان در مجلس دهم نماینده‌ای نداشته باشند.

او اضافه کرد: امکان دارد در کنار اکثریت اصولگرایان، اصلاح‌طلبان نیز از یک اقلیت قدرتمند در مجلس دهم برخوردار باشند٬ بماند که باید تا زمان انتخابات منتظر اتفاق دیگر بود.

پاسخ ندادن تلفن به موحدی کرمانی صحت ندارد

او همچنین با تماس آیت الله موحدی کرمانی اعلام کرد: حدود ۱۰ دقیقه مانده به ساعت ۱۱ آخرین روز ثبت نام از دفتر آیت الله موحدی کرمانی با بنده تماس گرفتند٬ اما من منزل نبودم و هنگامی ساعت ۱۵/۱۱ به منزل رسیدم از آنجا که دیروقت بود محافظ ایشان تماس گرفتند و به من گفتند که آیت الله موحدی در حال استراحت هستند و فردای آن روز خدمت ایشان رسیدم و توضیحاتی دادم.

او اضافه کرد: نکته اول این است که این اتفاق را به هیچ عنوان نمی‌توان به معنای فرار از تلفن برداشت کرد و نکته دیگر این است که اگر آن زمان هم تصمیم ثبت‌نام می‌گرفتند مدارک را در اختیار نداشتم٬ بماند که اگر آن زمان صحبت می‌کردیم به ایشان توضیح می‌دادم که چرا وقت ثبت‌نام ندارم.

به جمع‌بندی شورای ائتلاف٬ پایبند هستیم

باهنر در پاسخ به سوال خبرنگار روزنامه شرق درباره حضور رسایی، کوچک زاد و نبویان در لیست نهایی و میزان حمایت باهنر از آن لیست گفت: ما به هر جمع‌بندی که در شورای ائتلاف برسیم٬ پایبند هستیم و از آن حمایت می‌کنیم٬ البته مجموعه آرای گوناگونی در جلسات وجود دارد اما بی‌شک پس از تصویب هر مسئله همه تبعیت می‌کنند و اینکه قرار باشد اگر مصوبات ما در شورا به تصویب نرسد، از آن خروج کنیم٬ درست نیست.

عملکرد ناجا و قوه قضاییه در برخورد با نیروهای خودسر را تایید می‌کنیم

باهنر همچنین در پاسخ به سوال دیگری درباره برخورد اصولگرایان با نیروهای خودسر که خود را متعلق به جریان اصولگرایان می‌دانند اعلام کرد: ما یک جریان سیاسی هستیم و جز موضع‌گیری کاری از دستمان ساخته نیست که این اتفاق را هم محکوم کردیم٬ اما فارغ از اینکه آن‌ها متعلق به چه گروه‌هایی هستند٬ اینکه قوه قضاییه و ناجا اقداماتی انجام دادند و تعدادی را دستگیر کردند کاملا مورد تایید ماست. البته که برخی حتی این گونه مطرح می‌کنند که این افراد حامیان آل سعود هستند و به قصد تخریب ارزش‌ها این اقدام را انجام داده‌اند.

لاریجانی از ثبت‌نام نکردنم عصبانی شد

باهنر همچنین در پاسخ سوال خبرنگاری درباره عدم ثبت‌نام در انتخابات اعلام کرد: هیچ کس از ثبت نام نکردن من خبر نداشت اما لازمه سوال شما این است که کسی همچون آقای لاریجانی به من توصیه کرده باشد که ثبت‌نام نکنم٬ اما نه تنها این گونه نیست بلکه آقای لاریجانی پس از باخبر شدن از عدم ثبت‌نام من حتی کمی عصبانی هم شد.

باهنر با اشاره به گفت‌و‌گوی شخصی خود با علی لاریجانی یادآور شد: آقای لاریجانی در جلسه‌ای که با هم داشتیم با عصبانیت از من پرسید که چرا پیش از عملی کردن این تصمیم مشورت نکردید و من هم گفتم اگر بخواهیم جواب بله بدهیم٬ باید بگوییم با اجازه بزرگ‌تر‌ها و جواب منفی به جواب بزرگتر‌ها نیاز ندارد.

او اضافه کرد: دلیل دیگر من در این تصمیم اطمینانم از پیروزی اصولگرایان بود وا ینکه بعد از ۲۸ سال حضور در مجلس فکر می‌کنم باید کنار می‌کشیدم.

در انتخابات مجلس ششم یقین داشتم شکست می‌خورم

او با اشاره به اینکه برخی ترس از شکست را دلیل این تصمیم دانسته‌اند، گفت: در جریان انتخابات مجلس ششم نه تنها به پیروزی مشکوک بودم، بلکه یقین داشتم که شکست می‌خورم٬ اما وارد رقابت شدم همچنین در مجلس هشتم نیز یک سال هنگامی برای حضور در هیات رییسه در فراکسیون رای گیری کردیم٬ من رای نیاوردم و آقای دکتر صدر رای آوردند٬ اما بلافاصله بسیاری از نمایندگان با من تماس گرفتند و گفتند چون مطمئن بودند رای می‌آورم در رای گیری شرکت نکردند و اطمینان دادند که اگر در رای گیری صحن شرکت کنم، رای خواهم آورد٬ اما فکر می‌کنم آنچنان که همچون مجلس هشتم طی یک سال نایب رییس نبودم و زمین به آسمان نرسید٬ امروز نیز اتفاق نخواهد افتاد.

تا آخرین لحظه از تصمیمم چیزی نگفتم چون نمی‌توانستم مقاومت کنم

باهنر تصریح کرد: پیش از عملی کردن تصمیم احساس کردم که اگر این مسئله افشا شود امکان دارد که نتوانم مقاومت کنم٬ به همین دلیل تا لحظات آخر هیچ کس را از تصمیم باخبر نکردم.

دندان بازنشستگی را کنده‌ام

دبیر کل جامعه اسلامی مدرسین خاطرنشان کرد: البته برخی هم گفتند که خستگی دلیل این تصمیم بوده اما باید بگویم که من دندان بازنشستگی را کنده‌ام و تا آخرین لحظات حیات آماده حضور در صحنه هستم.

کوچک زاده میان خودش و لاریجانی٬ خودش را بر می‌گزیند

باهنر در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص اختلاف‌های فاحش پایداری با دیگر اصولگرایان و تاکید لاریجانی هنگام ثبت‌نام مبنی بر تلاش رقابت با رییس مجلس نهم به عنوان انگیزه حضور در انتخابات، گفت: در همه احزاب بزرگ طیف‌های مختلفی حضور دارند اما با این وجود یک سری ضوابط و قوانین نیز در رفتار ما حاکم است.

او ادامه داد: در جریان انتخابات مجلس نهم از آنجا که اصلاح‌طلبان یا بی‌رمق بودند یا کم امید٬ اصولگرایان با خودشان رقابت کردند٬ اما امروز نیاز به وحدت در میان اصولگریان احساس می‌شود و همین آقای کوچک‌زاده که به گفته خودشان گاهی از روی عصبانیت حرف‌هایی می‌زدند که اگر بخواهند برای انتخاب رییس مجلس میان یک اصولگرا و یک اصلاح‌طلب رای بدهد حتما به اصولگرا رای خواهد داد ٬اما طبیعتا میان خودش و آقای لاریجانی٬ خودش را بر می‌گزیند.

باهنر در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم در این مورد که با توجه به مشکلات اقتصادی آلودگی هوا و مسایل دیگر آیا پیروز قطعی انتخابات پیش رو جریان‌هایی که خود را در تقابل با دولت تعریف می‌کنند نیست، گفت: اولا اینکه می‌گویند کار‌شناسان انتقادهایی دارند آنچنان درست نیست و احتمالا این کارشناسانی که شما می‌گوییدمنتقدان دولت هستند چرا که کار‌شناسان دیگری هم وجود دارد که حرف‌های متفاوتی می‌زنند و ما همواره باید عادلانه نگاه کنیم.

دولت در زمینه کنترل تورم بسیار موفق بوده است

او ادامه داد: دولت در زمینه کنترل تورم بسیار موفق بوده٬ البته کار‌شناسان می‌گویند در شرایط رکود تورمی کاهش این چنینی تورم به صلاح نیست و من هم نیز با این دیدگاه هم نظرم و فکر می‌کنم رشد اقتصادی سال ۹۴ در بهترین حالت صفر خواهد بود و امکان دستیابی به رشد مثبت اقتصادی در وضعیت کنونی وجود ندارد.

محیط زیست دولت یازدهم که هوا را آلوده نکرده است

او همچنین با اشاره به مسایل محیط زیستی تصریح کرد: واقعیت این است که سازمان محیط زیست دولت یازدهم هوا و محیط زیست را آلوده نکرده و حتی اگر امروز اوضاع وخیم‌تر از گذشته باشد٬ این اتفاق در طی روال عمومی اداره کل رخ داده است.

باهنر گفت: هنگامی که هر روز در تهران حدود هزار خودرو جدید نمره‌گذاری می‌شود٬ باید انتظار داشته باشیم که درجه آلودگی نیز از ۱۰۰ به ۱۲۰ برسد٬ اما به هر حال باید بگوییم اگر دولت تمامی امکاناتش را برای حل این مشکلات بسیح می‌کرد، به نتیجه بهتری می‌رسیدیم.

حزب اعتدال توسعه قادر به ایجاد فضای سیاسی یکدست در کشور نیست

او با بیان اینکه نمره کلی دولت نمره‌ای قابل قبول و متوسط است٬ یادآور شد: در مورد پیروزی قطعی مخالفان دولت در انتخابات تنها می‌توانم بگویم که دولتی‌ها هنوز ظرف سیاسی خود را در انتخابات ایجاد نکرده و اینکه این مسئله در مورد حزب اعتدال توسعه نیز صادق است و این جریان قادر به ایجاد فضای سیاسی یکدست در سراسر کشور نیست.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس