تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] قیمت تک محموله گاز طبیعی در بازار شمال شرقی آسیا در هفته منتهی به ٢٩ اوت (دوشنبه، ٨ شهریورماه) به پنج دلار و ۵٠ سنت رسید. به گزارش ایسکانیوز، قیمت تک محموله گاز طبیعی در بازار شمال شرقی آسیا در هفته منتهی به ٢٩ اوت (دوشنبه، ٨ شهریورماه) برای تحویل چهار تا هشت هفته […]

[ad_1]

گاز

قیمت تک محموله گاز طبیعی در بازار شمال شرقی آسیا در هفته منتهی به ٢٩ اوت (دوشنبه، ٨ شهریورماه) به پنج دلار و ۵٠ سنت رسید.

به گزارش ایسکانیوز، قیمت تک محموله گاز طبیعی در بازار شمال شرقی آسیا در هفته منتهی به ٢٩ اوت (دوشنبه، ٨ شهریورماه) برای تحویل چهار تا هشت هفته ای با ١٠ سنت کاهش به پنج دلار و ۵٠ سنت برای هر میلیون بی تی یو رسید.

میانگین قیمت گاز در شمال شرق آسیا در سال گذشته ۵ دلار و ۵٠ سنت بوده است.

تک محموله گاز طبیعی در بازار جنوب غربی اروپا چهار دلار و ۴٠ سنت برای هر یک میلیون بی تی یو معامله شد که نسبت به هفته گذشته ١٠ سنت کاهش یافت.

به گزارش مدیریت کل امور اوپک و روابط با مجامع انرژی، در بازار NBP انگلستان قیمت هر یک میلیون بی تی یو گاز ٢۶ سنت کاهش یافت و سه دلار و ۵١ سنت معامله شد.

قیمت گاز در بازار هنری هاب آمریکا نیز در هفته مورد بررسی به ٢ دلار و ۵۶ سنت برای هر یک میلیون بی تی یو رسید که نسبت به هفته گذشته، ١٩ سنت کاهش یافت.

۶۰۷/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس