تاریخ انتشار: ۰۴ خرد ۱۳۹۴

رییس اتحادیه دارندگان قنادی و شیرینی‌فروشان اعلام کرد: قیمت هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه یک برای عرضه در ماه مبارک رمضان ۱۰ هزار تومان و درجه دو ۹۵۰۰ تومان در نظر گرفته شده است. به گزارش گذارنیوز علی بهرمند اظهار کرد: قیمت زولبیا و بامیه برای ماه مبارک رمضان حدود ۱۵ درصد افزایش می‌یابد […]

رییس اتحادیه دارندگان قنادی و شیرینی‌فروشان اعلام کرد: قیمت هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه یک برای عرضه در ماه مبارک رمضان ۱۰ هزار تومان و درجه دو ۹۵۰۰ تومان در نظر گرفته شده است.

زولبیا

به گزارش گذارنیوز علی بهرمند اظهار کرد: قیمت زولبیا و بامیه برای ماه مبارک رمضان حدود ۱۵ درصد افزایش می‌یابد که این مبلغ در کمیسیون اتاق اصناف مصوب شده و قرار است هیات رییسه نیز آن را به تصویب برساند.

وی با بیان اینکه حدود ۱۰۷۰ قنادی دارای پروانه فعال هستند، افزود: البته تعدادی نیز درخواست اخذ مجوز داده‌اند که پرونده آن‌ها در حال بررسی است و در صورت تایید، حدود ۱۵۰۰ واحد مجوزدار خواهیم داشت.

بهرمند با بیان اینکه قیمت هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه یک در سال گذشته ۸۵۰۰ تومان و درجه دو ۸۰۰۰ تومان بود، به مردم توصیه کرد که حتما از واحدهای مجاز خریداری کنند چون ممکن است به دلیل استفاده از مواد غیربهداشتی با مشکلاتی مواجه شوند.

رییس اتحادیه دارندگان قنادی و شیرینی‌فروشان تاکید کرد: فروش زولبیا و بامیه در واحد‌هایی که قنادی نیستند تخلف محسوب می شود چراکه اکثر آنها غیراستاندارد و غیر بهداشتی هستند و بعضا محصولات خود را با قیمت پایین‌تری عضه می‌کنند.

وی افزود: از حدود دو ماه گذشته با ادارات بهداشت مناطق مختلف مذاکراتی را آغاز کردیم تا از فروش این شیرینی در ماه رمضان در واحد‌های غیرمجاز جلوگیری کنند.

بهرمند یادآور شد: هر کیلوگرم شیرینی تر در قنادی‌های درجه یک به قیمت ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان، شیرینی زبان و پاپیون ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان و شیرینی گل محمدی (دانمارکی) ۹۶۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس