تاریخ انتشار: ۲۶ خرد ۱۳۹۴

رییس انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی گفت: قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ در آستانه ماه رمضان با ۲۰۰ تومان افزایش به حدود ۶۵۰۰ تومان در سطح شهر رسیده است. به گزارش گذارنیوز محمد یوسفی اظهار کرد: قیمت عمده‌فروشی هر کیلوگرم گوشت مرغ حدود ۵۷۰۰ تومان است و هر کیلوگرم از این محصول در میادین تره‌بار شهرداری […]

رییس انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی گفت: قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ در آستانه ماه رمضان با ۲۰۰ تومان افزایش به حدود ۶۵۰۰ تومان در سطح شهر رسیده است.

مرغ

به گزارش گذارنیوز محمد یوسفی اظهار کرد: قیمت عمده‌فروشی هر کیلوگرم گوشت مرغ حدود ۵۷۰۰ تومان است و هر کیلوگرم از این محصول در میادین تره‌بار شهرداری کیلویی ۵۸۹۰ تومان عرضه می‌شود. وی افزود: تولید گوشت مرغ بسیار مناسب است اما تقاضا در ایام پرمصرفی مانند ماه رمضان ۲۰ تا ۲۵ درصد بیشتر می‌شود که در این ایام معمولا قیمت این محصول در بازار مقداری افزایش می‌یابد. یوسفی اظهار کرد: افزایش قیمت گوشت مرغ در بازه‌های زمانی پرمصرفی مانند ماه رمضان، شب عید و غیره می‌تواند جبران بخشی از زیان مرغداران در ماه‌های دیگر شود، چراکه در برخی از بازه‌های زمانی مرغداران به دلیل کاهش تقاضا و افزایش عرضه با افت قیمت گوشت مرغ مواجه شده و زیان‌ می‌کنند. به گفته رییس انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی در حال حاضر با افزایش تقاضا برای مصرف گوشت مرغ، قیمت این محصول حدود ۲۰۰ تومان افزایش یافته و به کیلویی ۴۲۰۰ تومان درب مرغداری رسیده است که البته برای خرید نقدی این محصول قیمت ۴۰۰۰ تومانی تعیین شده است.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس