تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس اتحادیه پرنده و ماهی با بیان اینکه روزانه یک هزار و ۱۰۰تن گوشت مرغ درپایتخت توزیع می شود گفت: قیمت گوشت مرغ ازابتدای ماه جاری (شهریورماه)هیچ افزایش قیمتی در بازار مصرفی پایتخت نداشته است. مهدی یوسف خانی روز سه شنبه در گفت و گو با ایسکانیوز با بیان اینکه قیمت توزیع شده هر […]

[ad_1]

مرغ

رییس اتحادیه پرنده و ماهی با بیان اینکه روزانه یک هزار و ۱۰۰تن گوشت مرغ درپایتخت توزیع می شود گفت: قیمت گوشت مرغ ازابتدای ماه جاری (شهریورماه)هیچ افزایش قیمتی در بازار مصرفی پایتخت نداشته است.

مهدی یوسف خانی روز سه شنبه در گفت و گو با ایسکانیوز با بیان اینکه قیمت توزیع شده هر کیلوگرم مرغ تحویل مغازه داران، هفت هزار و ۵۰تومان است، اظهار کرد: در حال حاضر قیمت گوشت مرغ برای مصرف کنندگان در هر کیلو هفت هزار و ۷۰۰تومان می باشد.

وی گفت: قیمت واحد هر کیلو گرم مرغ منجمد تحویل از پشتیبانی امور دام به فروشندگان چهارهزار و ۸۰۰تومان می باشد که به مشتریان پنج هزار و ۳۰۰تومان فروخته می شود.

به گفته یوسف خانی قیمت مرغ منجمد و تازه درابتدای ماه جاری تا کنون هیچ نوسان خاصی نداشته است.

رییس اتحادیه پرنده و ماهی افزود: در حال حاضر روزانه یکهزار و ۱۰۰تن گوشت مرغ در سطح شهرتهران توزیع می شود.

وی همچنین به قیمت روز تخم مرغ اشاره کرد و گفت: هم اکنون هر کیلوگرم تخم مرغ چهارهزار و ۵۰۰تومان به فروش می رود که هی گونه کمبودی را در بازار مصرفی پایتخت نداریم.

*افزایش برخی از اقلام گوشت ماهی در ماه جاری

یوسف خانی افزود: از ابتدای شهریور ماه تا کنون قیمت هر کیلو گرم ماهی شیر، کپور، تیلاپیا، سفید پرورشی و آزاد به ترتیب ۲۹، ۱۴، ۱۹، ۱۴ و هشت هزار تومان است.

وی با بیان اینکه سه هزار تومان افزایش قیمت در توزیع گوشت ماهی قزل آلا مشاهده شد گفت: قیمت این ماهی در ابتدای شهریور ماه در بازار ۱۲ هزار تومان بود که در حال حاضر پس از افزایش و کاهش قیمت ها، این محصول ۱۴هزار تومان به فروش می رسد.

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی ادامه داد: قیمت ماهی شیر نیزه ای سه هزار و ماهی هامور جنوب ۲هزار تومان به ترتیب ۱۳ و ۱۷ هزار تومان در بازار به فروش می رسد.

* کاهش قیمت تدریجی گوشت مرغ از ۱۰مهر درپایتخت

یوسف خانی افزود: به دلیل صادرات اندک مرغ و مازاد بودن این محصول در بازار مصرفی، به تدریجی کاهش قیمت مرغ را از ۱۰مهر ماه در پایتخت خواهیم داشت.

به گفته وی بخش اعظمی از گوشت مرغ به کشورهای روسیه، افغانستان و عراق صادر می شد.

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی تصریح کرد: به دلیل کاهش قیمت ها در تولید گوشت سفید، این کشورهای مقصد گوشت مرغ خود را از ترکیه خریداری کنند.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر هفت درصد از گوشت مرغ و تخم مرغ صادر می شود.

۴۰۲/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس