تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] در این لحظه از بازار امروز پنجشنبه، قیمت سکه امامی، نیم‌سکه، ربع‌سکه و هرگرم طلای ۱۸ عیار کاهش یافته در حالی‌که قیمت سکه بهارآزادی نسبت به روز گذشته رشد کرده و قیمت سکه گرمی همچنان بدون تغییر گزارش شده است. به گزارش اقتصادنیوز،‌ در این لحظه از بازار امروز پنجشنبه، قیمت سکه امامی، […]

[ad_1]


در این لحظه از بازار امروز پنجشنبه، قیمت سکه امامی، نیم‌سکه، ربع‌سکه و هرگرم طلای ۱۸ عیار کاهش یافته در حالی‌که قیمت سکه بهارآزادی نسبت به روز گذشته رشد کرده و قیمت سکه گرمی همچنان بدون تغییر گزارش شده است.

به گزارش اقتصادنیوز،‌ در این لحظه از بازار امروز پنجشنبه، قیمت سکه امامی، نیم‌سکه و ربع‌سکه به ترتیب ۸۰۰ تومان، ۲۰۰۰ تومان و ۱۵۰۰ تومان افزایش یافته و در حال حاضر یک میلیون و ۱۲۰ هزار و ۲۰۰ تومان، ۵۶۱ هزار و ۵۰۰ تومان و ۲۹۱ هزار تومان قیمت دارند.

همچنین در این لحظه از بازار، قیمت هرگرم طلای ۱۸ عیار نسبت به روز گذشته، ۳۵تومان کاهش یافته و اکنون با قیمت ۱۱۴ هزار و دو تومان به فروش می‌رسد.  

این در حالی است که در این لحظه از بازار، به ارزش سکه بهارآزادی افزوده شده؛ به طوریکه اکنون یک میلیون و ۱۱۹ هزار تومان قیمت دارد.

همچنین  قیمت سکه گرمی نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است. 

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس