تاریخ انتشار: ۲۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (شنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۱۹ ریال افزایش قیمت نسبت به پنجشنبه هفته گذشته، ۳۵ هزار و ۵۴۹ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۳۸ هزار ریال کاهش، ۱۱ میلیون و ۱۲۲ هزار ریال دادوستد کردند. به گزارش […]

[ad_1]

طلا و دلار

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (شنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۱۹ ریال افزایش قیمت نسبت به پنجشنبه هفته گذشته، ۳۵ هزار و ۵۴۹ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۳۸ هزار ریال کاهش، ۱۱ میلیون و ۱۲۲ هزار ریال دادوستد کردند.

به گزارش ایسکانیوز، ارزش هر یورو با ۳۲۸ ریال کاهش قیمت نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته (پنجشنبه ۲۵ شهریور) به ۳۹ هزار و ۸۴۲ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۴۰۰ ریال کاهش قیمت، ۴۷ هزار ریال فروخته شد.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۶۲ هزار ریال کاهش قیمت به ۱۱ میلیون و ۱۱۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه با ۲۰ هزار ریال کاهش قیمت، پنج میلیون و ۶۷۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه با ۱۰ هزار ریال کاهش قیمت، دو میلیون و ۹۷۰ هزار ریال داد وستد شد.
براساس گزارش معاملات امروز بازار آزاد تهران، هر قطعه سکه گرمی با ۲۰ هزار ریال کاهش قیمت نسبت پنجشنبه گذشته، یک میلیون و ۸۵۰ هزار ریال فروخته و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۱۳۴ هزار و ۴۸۰ ریال داد و ستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با ۱۰ دلار و ۶۰ سنت کاهش قیمت نسبت به پنجشنبه گذشته، یک هزار و ۳۱۱ دلار قیمتگذاری شد.
این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۵۸۰ ریال و هر یورو را ۳۹ هزار و ۹۵۰ ریال اعلام کرد.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس