تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (یکشنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با یک ریال کاهش نسبت به دیروز ۳۵ هزار و ۳۸۴ ریال و هر قطعه سکه طلای طرح جدید را با هفت هزار ریال افزایش ۱۱ میلیون و ۱۴۷ هزار ریال داد و ستد کردند. به گزارش ایسکانیوز، قیمت هر […]

[ad_1]

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (یکشنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با یک ریال کاهش نسبت به دیروز ۳۵ هزار و ۳۸۴ ریال و هر قطعه سکه طلای طرح جدید را با هفت هزار ریال افزایش ۱۱ میلیون و ۱۴۷ هزار ریال داد و ستد کردند.

به گزارش ایسکانیوز، قیمت هر یورو تا لحظه تنظیم خبر با ۷۳۷ ریال افزایش به ۴۰ هزار و ۴۲ ریال و هر پوند انگلیس را با افزایش ۱۳۸ ریالی ۴۶ هزار و ۱۹۰ ریال فروختند.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، قیمت انواع مسکوکات طلا به جز سکه تمام در بازار آزاد افت قیمت را تجربه کرده است.
هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۱۰ هزار ریال افزایش ۱۱ میلیون و ۱۴۰ هزار ریال معامله شد. همچنین هر قطعه نیم سکه طلا با ۱۰ هزار ریال افت قیمت پنج میلیون و ۶۰۰ هزار ریال و هر ربع سکه با کاهش ۱۰ هزار ریالی ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال فروخته شد. هر قطعه سکه گرمی نیز نسبت به دیروز ثابت ماند و یک میلیون و ۸۲۰ هزار ریال به فروش رفت.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۱۳۱ هزار و ۳۰ ریال تعیین شد که نسبت به دیروز یک هزار و ۷۲۰ ریال کاهش داشت.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا در بازارهای جهانی یک هزار و ۳۴۲ هزار و ۱۰ سنت قیمت گذاری شده که با توجه به تعطیلی بازارهای مالی جهان در روز یکشنبه، نسبت به دیروز ثابت مانده است.
این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۳۸۰ ریال و هر یورو را ۴۰ هزار و ۱۱۰ ریال اعلام کرد.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس