تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (سه شنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۵۴ ریال افزایش قیمت نسبت به دیروز ۳۵ هزار و ۴۵۷ ریال و هر قطعه سکه طلا طرح جدید را با رشد ۳۰ هزار ریالی به قیمت ۱۱ میلیون و ۱۵۲ هزار ریال داد و ستد کردند. به […]

[ad_1]

بازار ارز و سکه

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (سه شنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۵۴ ریال افزایش قیمت نسبت به دیروز ۳۵ هزار و ۴۵۷ ریال و هر قطعه سکه طلا طرح جدید را با رشد ۳۰ هزار ریالی به قیمت ۱۱ میلیون و ۱۵۲ هزار ریال داد و ستد کردند.

به گزارش ایسکانیوز، هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۲۸۶ ریال کاهش نسبت به دیروز (دوشنبه) ۳۹ هزار و ۹۵۲ ریال و هر پوند انگلیس با رشد ۱۰۲ ریالی ۴۶ هزار و ۳۱۲ ریال فروخته شد.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۳۰ هزار ریال رشد ۱۱ میلیون و ۱۴۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه با افت ۳۰ هزار ریالی پنج میلیون ۶۰۰ هزار ریال و هر ربع سکه با افزایش ۱۰ هزار ریالی دو میلیون و ۹۰۰ هزار ریال داد و ستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه گرمی بدون تغییر قیمت نسبت به دیروز، یک میلیون و ۸۲۰ هزار ریال فروخته شد و هر گرم طلای ۱۸عیار یک میلیون ۱۳۳ هزار و ۷۹۰ ریال قیمت گذاری شد.
اونس طلا که دیروز بیش از هشت دلار کاهش قیمت را تجربه کرده بود، بر اساس اعلام اتحادیه طلا امروز سه شنبه با دو دلار و ۳۰ سنت افزایش قیمت رو به رو شد و به یک هزار و ۳۴۰ دلار و ۹۰ سنت رسید.
این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۴۶۰ ریال و هر یورو را ۴۰ هزار و ۲۸۰ ریال اعلام کرده است.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس