تاریخ انتشار: ۱۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (چهارشنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۱۱ ریال کاهش قیمت نسبت به روز گذشته ۳۵ هزار و ۵۳۰ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۸۵ هزار ریال افزایش ۱۱ میلیون و ۲۶۰ هزار ریال داد و ستد کردند. به […]

[ad_1]

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (چهارشنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۱۱ ریال کاهش قیمت نسبت به روز گذشته ۳۵ هزار و ۵۳۰ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۸۵ هزار ریال افزایش ۱۱ میلیون و ۲۶۰ هزار ریال داد و ستد کردند.

به گزارش ایسکانیوز، هر یورو با ۲۴۳ ریال افزایش قیمت نسبت به دیروز (۱۶ شهریورماه) به ۳۹ هزار و ۸۵۲ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۳۷۰ ریال افزایش قیمت ۴۷ هزار و ۶۸۰ ریال فروخته شد.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۹۰ هزار ریال افزایش قیمت ۱۱ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه با ۳۰ هزار ریال افزایش قیمت پنج میلیون و ۷۵۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه نیز با ۵۰ هزار ریال افزایش قیمت سه میلیون و ۳۰ هزار ریال داد و ستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه یک گرمی با ۱۰ هزار ریال افزایش قیمت نسبت به دیروز یک میلیون و ۸۳۰ هزار ریال فروخته شد و هر گرم طلای ۱۸عیار یک میلیون و ۱۴۷ هزار و ۱۷۰ ریال داد و ستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با ۲۰ دلار و ۱۰ سنت افزایش قیمت نسبت به دیروز، یک هزار و ۳۴۹ دلار و ۶۰ سنت قیمتگذاری شد.
این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۵۲۰ ریال و هر یورو را ۴۰ هزار و ۱۴۰ ریال اعلام کرده است.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس