تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (چهارشنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۵۳ ریال افزایش قیمت نسبت به پنج شنبه گذشته (۲۷ مرداد) ۳۵ هزار و ۳۸۵ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۵۳ هزار ریال کاهش ۱۱ میلیون و ۱۵۳ هزار ریال داد و […]

[ad_1]

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (چهارشنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۵۳ ریال افزایش قیمت نسبت به پنج شنبه گذشته (۲۷ مرداد) ۳۵ هزار و ۳۸۵ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۵۳ هزار ریال کاهش ۱۱ میلیون و ۱۵۳ هزار ریال داد و ستد کردند.

به گزارش ایسکانیوز، قیمت هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با کاهش ۶۸۶ ریالی نسبت به پنج شنبه گذشته ۳۹ هزار و ۳۰۵ ریال ثبت شد و هر پوند انگلیس با ۴۶ هزار و ۳۲۸ ریال، ثابت ماند.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، قیمت انواع مسکوکات طلا در بازار آزاد افت قیمت را تجربه کرده است و تنها در قیمت گذاری سکه های گرمی ضرب بانک مرکزی شاهد افزایش قیمت بودیم.
هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۶۰ هزار ریال کاهش ۱۱ میلیون و ۱۳۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه پنج میلیون و ۶۱۰ ریال و هر ربع سکه ۱۱ میلیون و ۱۹۰ هزار ریال در بازار آزاد تهران معامله شد.
هر قطعه سکه گرمی نیز با افزایش ۱۰ هزار ریالی یک میلیون و ۸۳۰ هزار ریال به فروش رفت.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۱۳۲ هزار و ۶۴۰ ریال داد و ستد شد که نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته ۶ هزار ریال افت قیمت را پشت سر گذاشت.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا یک دلار و ۲۰ سنت افت قیمت داشته و در بازارهای جهانی یک هزار و ۳۴۲ هزار و ۱۰ سنت قیمت گذاری شده است.
این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۴۱۰ ریال و هر یورو را ۴۰ هزار و ۱۵۰ ریال اعلام کرد.
۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس