تاریخ انتشار: ۲۸ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] خبرگزاری فارس: امروز در بازار تهران سکه طرح جدید با نرخ یک‌میلیون و ۱۹۴ هزار تومان و سکه طرح قدیم با قیمت یک‌میلیون و ۱۷۱ هزار تومان عرضه شد، دیروز قیمت این سکه‌‌ها به ترتیب با نرخ‌‌های‌ یک میلیون و ۱۸۸ هزار تومان و یک میلیون و ۱۶۹ هزار تومان عرضه شد. امروز نیم‌سکه […]

[ad_1]

خبرگزاری فارس: امروز در بازار تهران سکه طرح جدید با نرخ یک‌میلیون و ۱۹۴ هزار تومان و سکه طرح قدیم با قیمت یک‌میلیون و ۱۷۱ هزار تومان عرضه شد، دیروز قیمت این سکه‌‌ها به ترتیب با نرخ‌‌های‌ یک میلیون و ۱۸۸ هزار تومان و یک میلیون و ۱۶۹ هزار تومان عرضه شد.

امروز نیم‌سکه با قیمت ۶۴۰ هزار تومان عرضه شد در حالی که دیروز ‌قیمت آن ۶۳۹ هزار تومان بود.

ربع سکه هم در بازار تهران امروز با قیمت ۳۴۲ هزار تومان و سکه گرمی هم با نرخ ۲۱۶ هزار تومان فروخته شد، این دو سکه دیروز به ترتیب با نرخ‌های ‌۳۴۲ هزار تومان و سکه گرمی‌ ۲۱۶ هزار تومان عرضه شد.

‌هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار تهران با نرخ ۱۱۵ هزار و ۱۳۳ تومان فروخته شد، در حالی که دیروز ‌‌۱۱۴ هزار و ۹۴۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

‌در بازار جهانی طلا نیز قیمت اونس امروز با ۱۰ دلار افزایش به ۱۲۳۶ دلار و ۲۰ سنت رسید.

امروز در بازار ارز، یک دلار آمریکا با نرخ ۳۸۱۰ تومان‌، یورو با قیمت ۴۱۳۰ تومان‌ و درهم امارات با نرخ ۱۰۵۰ تومان فروخته شد، در حالی که دیروز دلار ۳۸۱۵ تومان، یورو‌ ۴۱۲۴ تومان و درهم امارات ۱۰۶۱ تومان معامله شد.

 

قیمت دلار، سکه و طلا در بازار امروز 

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس