تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] خبرگزاری «رویترز» انگلیس اعلام کرد، در حالی که بازار جهانی طلا منتظر نشست آخر هفته بانک مرکزی آمریکا و روشن تر شدن تصمیم ها در مورد بانک مرکزی این کشور است، قیمت جهانی طلا امروز (سه شنبه) در قیمت دو هفته گذشته ثابت ماند. به گزارش ایسکانیوز، رویترز اعلام کرد قیمت تحویل فوری هر […]

[ad_1]

خبرگزاری «رویترز» انگلیس اعلام کرد، در حالی که بازار جهانی طلا منتظر نشست آخر هفته بانک مرکزی آمریکا و روشن تر شدن تصمیم ها در مورد بانک مرکزی این کشور است، قیمت جهانی طلا امروز (سه شنبه) در قیمت دو هفته گذشته ثابت ماند.

به گزارش ایسکانیوز، رویترز اعلام کرد قیمت تحویل فوری هر اونس نقره در ساعت ۰۹:۱۵ صبح سه شنبه به وقت گرینویچ در بازار لندن ۰٫۱ درصد افزایش یافت و به یک هزار و ۳۳۹ دلار و ۸۶ سنت در هر بشکه رسید.
در بازار کامکس نیویورک نیز هر اونس طلا به بهای یک هزار و ۳۴۳ دلار در هر بشکه ثابت ماند.
دیروز (دوشنبه) در پی ابراز نظر دو نفر از سیاستگذاران بانک مرکزی آمریکا قیمت طلا کاهش یافت.
«استنلی فیشر» دومین سیاستگذار بزرگ بانک مرکزی آمریکا گفت: این بانک به دستیابی به اهداف خود برای سطح اشتغال کامل و تثبیت سطح تورم در سطح ۲ درصد نزدیک شده است.
بانک مرکزی آمریکا در چند روز آینده تشکیل جلسه می دهد و موضوع افزایش نرخ بهره را بررسی می کند.
به گزارش ایرنا، صرافان ارز و سکه ایران در معاملات امروز (سه شنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۵۴ ریال افزایش قیمت نسبت به دیروز ۳۵ هزار و ۴۵۷ ریال و هر قطعه سکه طلا طرح جدید را با رشد ۳۰ هزار ریالی به قیمت ۱۱ میلیون و ۱۵۲ هزار ریال داد و ستد کردند.
اونس طلا که دیروز بیش از هشت دلار کاهش قیمت را تجربه کرده بود، بر اساس اعلام اتحادیه طلا امروز با دو دلار و ۳۰ سنت افزایش قیمت روبرو شد و به یک هزار و ۳۴۰ دلار و ۹۰ سنت رسید.
۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس