تاریخ انتشار: ۲۰ اسف ۱۳۹۳

معاون مسافری شرکت راه‌آهن گفت: قیمت بلیت‌های قطار برای سفرهای نوروزی ۹۴ افزایش نداشته و با همان نرخ‌های گذشته فروخته شده‌است.  به گزارش گذارنیوز  محمد راشدی با بیان اینکه پیش‌فروش بلیت قطار نوروزی از ابتدای بهمن‌ماه آغاز شده‌است، افزود: در حال حاضر نیز برای برخی مسیرها ظرفیت خالی در سیستم فروش وجود دارد که مسافران […]

معاون مسافری شرکت راه‌آهن گفت: قیمت بلیت‌های قطار برای سفرهای نوروزی ۹۴ افزایش نداشته و با همان نرخ‌های گذشته فروخته شده‌است.

قطار

 به گزارش گذارنیوز  محمد راشدی با بیان اینکه پیش‌فروش بلیت قطار نوروزی از ابتدای بهمن‌ماه آغاز شده‌است، افزود: در حال حاضر نیز برای برخی مسیرها ظرفیت خالی در سیستم فروش وجود دارد که مسافران می‌توانند از طریق اینترنت و یا آژانس‌های مسافرتی اقدام به خرید بلیت کنند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر ایستگاه‌های مسافری،‌ نمازخانه و سرویس‌های بهداشتی برای سفرهای نوروزی بازسازی و نوسازی شده‌اند تا مسافران بتوانند در مسیر سفر آسایش و راحتی بیشتری را تجربه کنند.

راشدی ادامه داد: پیک سفرهای نوروزی از ۲۰ اسفندماه آغاز می‌شود و تا ۱۴ فروردین ماه ادامه می‌یابد که شرکت راه‌آهن مانند هر سال تدابیر لازم را در راستای ایمن و راحت‌تر بودن این سفرها اندیشیده‌است.

معاون مسافری شرکت راه‌آهن خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه عموما ضریب اشغال قطارها در روزهای پایانی سال بیشتر و ظرفیت‌ها کم‌تر است، بنابراین مسافران باید برای تهیه بلیت خود سریع‌تر اقدام کنند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس