تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1]  فروش خودرو « MVM X33 S » که به تازگی از سوی مدیران خودرو در نمایشگاه خودرو مشهد رونمایی شد، به زودی و با اعلام قیمت آن آغاز خواهد شد. شعار کلی این شرکت در نمایشگاه خودرو مشهد اعتماد ۲۰۰ هزار مشتری و خانواده به محصولات این شرکت و همین طور پیشرفت آن که […]

[ad_1]

 فروش خودرو « MVM X33 S » که به تازگی از سوی مدیران خودرو در نمایشگاه خودرو مشهد رونمایی شد، به زودی و با اعلام قیمت آن آغاز خواهد شد.

شعار کلی این شرکت در نمایشگاه خودرو مشهد اعتماد ۲۰۰ هزار مشتری و خانواده به محصولات این شرکت و همین طور پیشرفت آن که پاسخ مثبتی به اعتماد این مشتریان بوده است تعیین شده بود که با المانهای مختلف در نمایشگاه به خوبی نمایش گذاشته شده بود.

به گفته ژانگ گویی بینگ مدیرعامل مدیران خودرو، کیفیت خوب محصولات، خطوط تولید به روز، شبکه فروش گسترده و همین طور خدمات پس از فروش خوب همگی موجب اعتماد ۲۰۰ هزار خانواده به شرکت مدیران خودرو شده است.

بنابر این گزارش، در طول نمایشگاه مشهد شرکت مدیران خودرو با بهره گیری از توانمندی های خلاقانه و اجرایی خود توانست در سه حوزه “طراحی و غرفه آرایی”، “تخصصی” و “جاذبه های نمایشگاهی” موفق به کسب مقام برتر شود.

خودروی MVM X33 که بیش از ۱ میلیون دستگاه این مدل در ۸۰ کشور دنیا به فروش رفته است، در مدت کم حضور خود در ایران با فروش بیش از ۵۰ هزار دستگاه به عنوان پر فروش ترین خودروی شاسی بلند ایران شناخته می شود.

نسل سوم این خودرو با تغییرات ظاهری و فنی تبدیل به خودرویی زیبا و مد روز شده است و تجربه جدیدی را به مشتریان ارائه خواهد کرد.

طراحی دو رنگ بدنه و داخل خودرو بسیار مورد توجه بازدید کنندگان قرار گرفت.

این خودرو علاوه بر بهبود ایمنی، راحتی و سیستم های جانبی مثل کروز کنترل، به سیستم هایی دیگری نیز همچون نمایشگر فشار باد لاستیک ها، دوربین با کیفیت دنده عقب، سیستم موبایل مپینگ و چندیدن سیستم تکنولوژیک دیگر نیز مجهز شده است.

به گفته مدیران شرکت مدیران خودرو قیمت این خودرو که طی چند روز آینده اعلام خواهد شد لبخند رضایت را برای مشتریان به ارمغان خواهد آورد و فضای رقابتی را برای رقبا سخت تر خواهد کرد.

در بازار بزرگ و در حال توسعه خودرو، شرکت مدیران خودرو با همکاری چری چین همواره به معرفی تکنولوژی های جدید در محصولات خود توجه داشته است.

به علاوه، این دو شریک تجاری همواره با تمرکز بر مطالعه تغییرات رفتار مصرف مشتریان تلاش کرده اند تا با به روز رسانی محصولات خود، هرچه بیشتر نیازهای مشتریان را برآورده سازند.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس