تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] وزنه‌بردار پرافتخار و عنوان‌دار کشورمان در حرکت یک‌ضرب دسته سنگین وزن، کار خود را به پایان رساند. به گزارش ایسکانیوز، رقابت‌های گروه A دسته فوق سنگین وزنه برداری بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو از ساعت ۲:۴۵ دقیقه بامداد در ورزشگاه ریوسنترو برگزار شد. در این دسته ۱۱ ورزشکار از کشورهای ارمنستان(۲ ورزشکار)، گرجستان(۲ورزشکار)، مصر، […]

[ad_1]

وزنه‌بردار پرافتخار و عنوان‌دار کشورمان در حرکت یک‌ضرب دسته سنگین وزن، کار خود را به پایان رساند.

به گزارش ایسکانیوز، رقابت‌های گروه A دسته فوق سنگین وزنه برداری بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو از ساعت ۲:۴۵ دقیقه بامداد در ورزشگاه ریوسنترو برگزار شد.

در این دسته ۱۱ ورزشکار از کشورهای ارمنستان(۲ ورزشکار)، گرجستان(۲ورزشکار)، مصر، چک، استونی، آلمان، برزیل، ترکمنستان و بهداد سلیمی از کشورمان حضور داشتند.

بهداد سلیمی قوی‌ترین مرد جهان و رکورددار حرکت یک‌ضرب در جهان برای نخستین‌ حرکت خود وزنه ۲۰۶ کیلوگرم را درخواست داد که این وزنه را به راحتی بالای سر برد. این قهرمان کشورمان در دومین انتخاب خود، وزنه ۲۱۱ کیلوگرم را درخواست داد و باز هم به راحتی این وزنه را مهار کرد. سلیمی در حرکت سوم وزنه ۲۰۱۶ کیلوگرمی را نیز بالای سر برد.

رکورد المپیک در حرکت یک‌ضرب با وزنه ۲۱۲ کیلوگرم در اختیار حسین رضازاده است. این ورزشکار در المپیک ۲۰۰۰ سیدنی موفق به ثبت این رکورد شد.

۶۰۱/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس