تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مهاجم ایارنی تیم هیرنوین در پی به ثمر رسیدن دو گل تیمش در بازی جام حذفی توسط بازیکن جانشین وی اعلام کرد که بازیکن حسودی نیست. به گزارش ایسکانیوز، تیم هیرنوین فردا (شنبه) در چارچوب هفته هفتم اردویژه هلند میهمان دن هاخ است. این تیم چند روز قبل در مرحله دوم جام جذفی هلند […]

[ad_1]

قوچان نژاد

مهاجم ایارنی تیم هیرنوین در پی به ثمر رسیدن دو گل تیمش در بازی جام حذفی توسط بازیکن جانشین وی اعلام کرد که بازیکن حسودی نیست.

به گزارش ایسکانیوز، تیم هیرنوین فردا (شنبه) در چارچوب هفته هفتم اردویژه هلند میهمان دن هاخ است. این تیم چند روز قبل در مرحله دوم جام جذفی هلند با نتیجه پرگل پنج بر یک به پیروزی رسید و هنک ورمان، مهاجم ۲۳ ساله ای که از دقیقه ۷۲ به جای قوچان نژاد وارد زمین شده بود دو گل به ثمر رساند، البته رضا قوچان‌نژاد با ابراز خوشحالی از گلزنی نیمکت‌نشین خود اعلام کرد حسادتی نسبت به این قضیه ندارد.

سایت باشگاه هیرنوین هلند با درج این مقدمه کوتاه به نقل از رضا قوچان‌نژاد نوشته است: به طور مطلق می‌گویم هیچ حسادتی به خاطر گلزنی ورمان ندارم و بازیکن حسودی نیستم. ما راه طولانی در این فصل پیش رو داریم و در بعضی بازی‌ها من گل می‌زنم و گاهی هم ورمان یا بازیکن دیگری این کار را انجام می‌دهند. در شرایط فعلی مهم نیست که چه بازیکنی گل می‌زند. مسئله مهم این است که با احساس خوبی به مصاف تیم دن هاخ می‌رویم.

ملی‌پوش ایرانی تیم هیرنوین در ادامه با اشاره به بازی هفته هفتم اردویژه هلند گفت: دن هاخ در خانه با حمایت هوادارانش بازی می‌کند و نبرد سختی پیش رو داریم. این بازی همچنین در زمین چمن مصنوعی برگزار می‌شود که برای تیم دن هاخ بهتر است، البته این تیم چهارشنبه گذشته در جام حذفی یک بازی ۱۲۰ دقیقه‌ای را پشت سر گذاشت و زمان زیادی برای بازیابی خود نداشت. به هر حال ما باید این اطمینان را داشته باشیم که همانند دیدارهای قبلی به مصاف دن هاخ می‌رویم و من هم منتظر یک بازی با اعتماد به نفس کامل هستم.
۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس