تاریخ انتشار: ۱۲ خرد ۱۳۹۴

شماری از خبرنگاران غربی اعلام کردند جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا در گفتگو با همتای ایرانی خود قول داده است مذاکرات براساس جدول زمانی تعیین شده، دنبال شود. به گزارش گذارنیوز چندین خبرنگار غربی از جمله خبرنگاران پولیتیکو و فارن پالسی در تویئتر خود اعلام کردند جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا که به […]

شماری از خبرنگاران غربی اعلام کردند جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا در گفتگو با همتای ایرانی خود قول داده است مذاکرات براساس جدول زمانی تعیین شده، دنبال شود.
ظریف
به گزارش گذارنیوز چندین خبرنگار غربی از جمله خبرنگاران پولیتیکو و فارن پالسی در تویئتر خود اعلام کردند جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا که به علت شکستگی پا در بیمارستان بستری است، در گفتگوی تلفنی با محمد جواد ظریف، همتای ایرانی خود وعده داده است که مذاکرات هسته ای بین پنج بعلاوه یک با ایران، با وجود مشکلی که برای وی پیش آمده است، بر اساس جدول زمانی تعیین شده، دنبال شود.

کری همچنین با وزرای خارجه فرانسه، اسپانیا و نیز باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا نیز به صورت تلفنی صحبت کرده است.

در همین حال، ماری هارف سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا نیز تاکید کرده است مشکل پیش آمده برای جان کری، باعث نمی شود جدول زمانی تعیین شده سی ام ژوئن برای گفتگوهای پنج بعلاوه یک و ایران تغییر یابد.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس