تاریخ انتشار: ۰۷ مرد ۱۳۹۴
کارلوس به مکزیک می رود؟

میگوئل هررا پس از قهرمان کردن مکزیک در رقابت‌های گلدن‌کاپ (جام ملت‌های کونکاکاف و آمریکای شمالی) در آستانه اخراج از این تیم قرار گرفته است.

به گزارش گذار نیوز، بنابر گزارش سایت «DIARIO» مکزیک، هررا در تیم ملی این کشور گور خود را کنده است. پس از شکست‌های مکزیک در کوپا‌آمه‌ریکا تیم او در رقابت‌های گلدن‌کاپ هم نتایج ضعیفی گرفت اما به لطف داوری‌های ضعیف موفق به کسب قهرمانی شد اما تنش‌های بیش از حد سرمربی ۴۷ ساله مکزیک با رسانه‌ها و مطالب منفی او بر روی توئیتر و درگیری با چندین کارشناس، مفسر و خبرنگار، هرار را در آستانه اخراج قرار داده است. این در حالی است که درگیری فیزیکی اخیر هررا با چندین خبرنگار و گزارشگر تلویزیونی در فرودگاه نیز پای این مربی را به دادگاه کشانده است و در پی این اتفاقات سایت مکزیکیDIARIO DEPORTES مدعی شد نام مربیانی چون کارلوس کی روش، پدرو کایسینیا و پائولو بنتو همگی از پرتغال و همچنین ریکاردو فرتی برزیلی و گوستاوو ماتوساس آرژانتینی به عنوان گزینه‌های هدایت تیم ملی مکزیک روی میز رئیس فدراسیون فوتبال این کشور قرار دارد.

کی روش گفته است که شرایط فدراسیون فوتبال برای کمک کردن به تیم ملی هنوز درست نشده و به همین دلیل است که ممکن است کی روش قراردادش را یکطرفه فسخ کند و برود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس