تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۴
جعبه سیاه ماجرای تبانی در فوتبال ایران

محسن قهرمانی که با افشاگری علی دایی متهم ردیف اول موضوع تبانی در فوتبال ایران لقب گرفته بود بعد از پایان محرومیتش در این فصل بار دیگر پا به عرصه قضاوت گذاشت.

به گزارش “گذار خبر”، محسن قهرمانی که بعد از اتفاقات دیدار سپاهان و پرسپولیس با اتهام بزرگی از سوی علی دایی مواجه شد در نهایت از قضاوت کنار گذاشته شد اما در ابتدای این فصل بار دیگر به عرصه لیگ برتر برگشت و در نهایت در دیدار تراکتورسازی برابر استقلال رسما خداحافظی کرد. او که جعبه سیاه ماجرای تبانی در فوتبال ایران محسوب می شود با حضور روی خط برنامه نود به سوالات عادل فردوسی پور پاسخ داد و به نکات جالبی اشاره کرد.

او درباره دلیل خداحافظی اش گفت: این تصمیم ناگهانی نبود. اول فصل کلاس توجیهی که در خدمت دوستان بودم در گروه دوستانم اعلام کرده بودم این آخرین فصل قضاوت من خواهد بود و احتمالا در نیم فصل نخواهم بود. همه به شوخی گرفتند و تست را پشت سر گذاشتیم. این تصمیم را از سه ماه قبل گرفته بودم و ناگهانی نبود و تصمیم خودم را گرفته بودم. وقتی که ابلاغ ها اعلام شد و با توجه به حساسیت خاصی که در این بازی وجود داشت خواستم از دنیای داوری با این بازی خداحافظی کنم. از بعد از این بازی به عنوان پیشکسوت یا بیننده در خدمت دوستان هستم و اصلا پشیمان نیستم. اکنون بیشتر در خدمت دوستان و خانواده هستم و به زندگی ام می پردازم.

وی ادامه داد: اگر شرایط مهیا شود و در برنامه حاضر شوم و شرایط را مهیا کنید. اگر می خواهید به شرایط بحران زده داوری را مهار کنید آقایان فریدون اصفهانیان را دعوت کنید تا در مناظره ای با حضور ایشان در خدمت شما باشم.

قهرمانی در ادامه صحبت هایش گفت: خیلی دوست دارم این شرایط را مهیا کنند و به گونه ای نباشد که من فقط در مقام پاسخگویی حاضر شوم. سکوت خیلی سخت است و خیلی سخت است.

مسعود مرادی که در این برنامه به عنوان کارشناس حاضر بود از قهرمانی تشکر کرد و انتقاداتی به وضعیت و نگاهی که به داوری وجود دارد کرد. او در این باره گفت: من می دانم ناراحتی ایشان از چیست. او وزن زیادی را کم کرد. هشت ماه محروم شد و هیچکس نفهمید چرا رفت. این ها برای یک داور خیلی سخت است و حیف است که سرمایه داوری به این راحتی قضاوت را کنار بگذارد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس