تاریخ انتشار: ۰۶ خرد ۱۳۹۴

رانکو ایوانکویچ می گوید پرسپولیس قهرمانانه جنگید اما حذف شد. به گزارش گذارنیوز برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پس از بازی پرسپولیس برابر الهلال اظهار کرد: قبل از هر چیز باید از بازیکنانم تشکر کنم چون آن‌ها قهرمانانه بازی کردند. بازی در ریاض و برابر الهلال کار دشواری بود. به حریف تبریک می‌گویم چون تلاش […]

رانکو ایوانکویچ می گوید پرسپولیس قهرمانانه جنگید اما حذف شد.

برانکو

به گزارش گذارنیوز برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پس از بازی پرسپولیس برابر الهلال اظهار کرد: قبل از هر چیز باید از بازیکنانم تشکر کنم چون آن‌ها قهرمانانه بازی کردند. بازی در ریاض و برابر الهلال کار دشواری بود. به حریف تبریک می‌گویم چون تلاش کردند و به نتیجه‌ای که می‌خواستند رسیدند.

برانکو در پاسخ به این سوال که چرا با وجود اینکه تیم‌تان از کناره‌ها آسیب‌پذیر بود شما هیچ تعویضی برای ترمیم این مشکل انجام ندادید گفت: من شناخت خوبی از این تیم داشتم. این بازیکنان هستند که باید درون زمین عملکرد مناسب داشته باشند و آن‌ها هستند که تصمیم‌گیرنده‌اند. الهلال یکی از تیم‌های خوب آسیاست و ما می‌دانستیم آن‌ها تیم قدرتمندی هستند.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران یرانی مبنی بر اینکه چرا از محمد نوری در پست هافبک دفاعی استفاده کردید گفت: کفشگری مصدوم بود و ما مجبور بودیم از نوری در این پست استفاده کنیم. البته او توانایی بازی کردن در چند پست مختلف را دارد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس