تاریخ انتشار: ۲۳ اسف ۱۳۹۳

عضوشورای مرکزی جبهه مردم سالاری گفت: هدف اصلاح طلبان رسیدن به یک لیست واحد است؛ تشکل‌های مختلف اصلاح طلب فعالیت‌های خود را دنبال می‌کنند  اما در نهایت حکمیت با شورای مشورتی است. به گزارش گذارنیوز داریوش قنبری عضو شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری با تشریح برنامه اصلاح طلبان برای انتخابات سال آتی مجلس گفت:تشکل های اصلاح […]

عضوشورای مرکزی جبهه مردم سالاری گفت: هدف اصلاح طلبان رسیدن به یک لیست واحد است؛ تشکل‌های مختلف اصلاح طلب فعالیت‌های خود را دنبال می‌کنند  اما در نهایت حکمیت با شورای مشورتی است.

داریوش قنبری

به گزارش گذارنیوز داریوش قنبری عضو شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری با تشریح برنامه اصلاح طلبان برای انتخابات سال آتی مجلس گفت:تشکل های اصلاح طلب در حال رسیدن به وحدت هستند و ضریب وحدت و انسجام  در حال افزایش است .همچنین شورای مشاوران بزرگان اصلاحات  ، شورای هماهنگی جبهه اصلاح طلبان  به عنوان یک جریان سنتی در این راستا در حال فعالیت هستند .

عضو شورای مرکزی حزب مردم سالاری با بیان اینکه شورای مشورتی ترکیبی از تشکل‌های فراگیر و در برگیرنده اصلاح طلبان است ، تصریح کرد: مراکز مختلف اصلاح طلبان  حول شوراهای مشورتی  فعالیت خود را آغاز کرده‌اند و  اکنون در مراکز استانها  و شهرستانها  و حوزه های انتخابیه در حال شکل گیری و فعالیت اند.

وی ادامه داد: احزاب اصلاح طلب  فعالیت‌های خود را به شکل انفرادی  نیز دنبال می‌کنند، اما در  مجموع  در نظر دارند حول محور شورای هماهنگی اصلاحات یا  شورای مشورتی  به وحدت برسند وبا توجه به فراگیرتر بودن شورای  اصلاح طلبان که در مناطق مختلف در حال شکل گیری است به احتمال زیاد محور فعالیت انتخابات سال آینده با این مرکز خواهد بود.

قنبری با تاکید بر فراگیر بودن شورای مشورتی اصلاح طلبان گفت:  این شورا حالت فراگیری را در مجموع  دنبال می‌کند که از جمله ویژگی شورای مشورتی  عام تر  بودن آن  نسبت به شورای هماهنگی اصلاحات است  و همچنین  شورای هماهنگی و سایر تشکل ها  و جریان اصلاح طلب را در بر می گیرد تا راه اندازی جریان فراگیر اصلاح طلب را رقم بزند

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس