تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس گفت: اینکه بازی در صحت و سلامت کامل برگزار شود، اهمیت بیش‌تری دارد. به گزارش ایلنا، مصطفی قنبرپور پس از پیروزی ۳ بر ۱ تیم جوانان پرسپولیس مقابل جوانان استقلال اظهار داشت: به نظرم بازی خوب و جوانمردانه‌ای برگزار شد و هر دو تیم نمایش خوبی داشتند. به صادق ورمزیار […]

[ad_1]

مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس گفت: اینکه بازی در صحت و سلامت کامل برگزار شود، اهمیت بیش‌تری دارد.

به گزارش ایلنا، مصطفی قنبرپور پس از پیروزی ۳ بر ۱ تیم جوانان پرسپولیس مقابل جوانان استقلال اظهار داشت: به نظرم بازی خوب و جوانمردانه‌ای برگزار شد و هر دو تیم نمایش خوبی داشتند. به صادق ورمزیار هم تبریک می‌گویم، به هر حال در فوتبال برد و باخت وجود دارد، شاید امروز پرسپولیس به برتری رسید و فردا پرسپولیس ببازد، اما آن چیزی که باقی می‌ماند، سلامت کاری است که اهمیت دارد.


وی درمورد دربی امیدهای استقلال و پرسپولیس و همچنین دربی بزرگسالان که قرار است ۲۶ شهریورماه برگزار شود، گفت: همان‌طور که می‌دانید در بازی فردا ما میزبان هستیم و امیدواریم بازی خوب و جوانمردانه‌ای را شاهد باشیم که در آن روح ورزش وجود داشته باشد، صرف‌نظر از نتیجه بازی زیبایی شاهد باشیم.


قنبرپور یادآور شد: در مورد تیم بزرگسالان هم باید بگویم که شرایط بازیکنان بسیار خوب است و آنها انگیزه بالایی دارند. فکر می‌کنم اگر همین روند ادامه داشته باشد، تیم می‌تواند برای قهرمانی تلاش کند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس