تاریخ انتشار: ۲۶ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] وب سایت موسیقی ما: آخرین اخبار از انتشار جدیدترین آلبوم گروه موسیقی پاپ «سون» پیش از عید نوروز خبر می‌دهد. اعضای این گروه که در حال حاضر در استانبول به سر می‌برند و آخرین مراحل تولید آلبوم جدید در حال انجام است، در روزهای گذشته نیز با انتشار آنونس موزیک ویدئوی جدیدشان، از انتشار […]

[ad_1]

وب سایت موسیقی ما: آخرین اخبار از انتشار جدیدترین آلبوم گروه موسیقی پاپ «سون» پیش از عید نوروز خبر می‌دهد.

آرش قنادی: آلبوم جدید اتفاقی مهم در همه دوران هنری گروه «سون» است

اعضای این گروه که در حال حاضر در استانبول به سر می‌برند و آخرین مراحل تولید آلبوم جدید در حال انجام است، در روزهای گذشته نیز با انتشار آنونس موزیک ویدئوی جدیدشان، از انتشار این اثر در روزهای آینده خبر دادند.

آرش قنادی نیز در گفتگو با خبرنگار سایت «موسیقی ما» درباره جزئیات و زمان انتشار آلبوم جدید گروه «سون» گفت: «آلبوم در آخرین مراحل تولید خود است و همه تلاش ما انتشار آلبومی در خور شان است و ریزترین جزئیات محتوایی آلبوم نیز با وسواس و انرژی تمام رصد شده تا خروجی نهایی در بهترین حالت ممکن اتفاق بیفتد.»

قنادی افزود: « آلبوم جدیدمان اتفاقی مهم در همه دوران کاری و هنری گروه «سون» است و برای ما از درجه اهمیت بالایی برخوردار است.» گروه سون پیش از این آلبوم های «با تو می مونم» و «دوست دارم» را در بازار موسیقی کشور منتشر کرده است. حضور و نقش آفرینی اعضای این گروه در سریال زمانه به کارگرداین حسن فتحی نیز ازدیگر اتفاقات مهم دوران هنری گروه سون است که قطعات منتشر شده در این سریال با صدای اعضای گروه سون در مقاطعی به شدت مورد توجه دوستداران موسیقی و طرفداران این گروه قرار گرفت.

آرش و امیر قنادی و کیارش پوزشی اعضای گروه سون را تشکیل می‌دهند. آنونس موزیک ویدئوی «دیره» که به کارگردانی برادران بوشهری در روزهای گذشته منتشر شده بود را در ادامه می‌بینید.

موسیقی قطعه جدید گروه سون «دیره» را امیر قنادی با ترانه‌ای از علیرضا پیروزی ساخته است. آرش قنادی و کیارش پوزشی نیز تنظیم کنندگان این اثر هستند.

میکس و مسترینگ این قطعه را نیز فرید ونده زاد و Ozer yener انجام داده اند.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس