تاریخ انتشار: ۱۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] با حکم صاحب امتیاز جدید  پایگاه خبری تحلیلی پارسینه، مجتبی قمری وفا مدیرمسئول این پایگاه خبری تحلیلی شد. به گزارش  پارسینه، با تغییر و تحولات جدید مدیریتی در پایگاه خبری تحلیلی پارسینه، راهبرد جدید این پایگاه خبری هم تعیین و ابلاغ شد. با تغییر صاحب امتیاز پایگاه خبری تحلیلی پارسینه و مدیریت کاملا خصوصی، از این […]

[ad_1]

با حکم صاحب امتیاز جدید  پایگاه خبری تحلیلی پارسینه، مجتبی قمری وفا مدیرمسئول این پایگاه خبری تحلیلی شد.
 
به گزارش  پارسینه، با تغییر و تحولات جدید مدیریتی در پایگاه خبری تحلیلی پارسینه، راهبرد جدید این پایگاه خبری هم تعیین و ابلاغ شد.
 
با تغییر صاحب امتیاز پایگاه خبری تحلیلی پارسینه و مدیریت کاملا خصوصی، از این پس مجتبی قمری وفا سردبیر سابق اقتصادی خبرگزاری مهر به عنوان مدیر مسئول در این پایگاه خبری تحلیلی فعالیت خواهد کرد.
 
قمری وفا با بیش از ۱۶ سال سابقه مستمر و آنلاین خبری و تحلیلی، فوق لیسانس مدیریت رسانه و کارشناسی روزنامه نگاری است. خبرنگار، خبرنگار برتر، خبرنگار ارشد، معاون دوم دبیر گروه، معاون اول دبیر گروه، دبیر و سردبیر اقتصادی خبرگزاری مهر، معاون سردبیر همشهری اقتصاد و سردبیر اقتصادی تعدادی از سایت‌های پربازدید کشور، عضو شورای اطلاع رسانی هدفمندی یارانه‌ها در فاز اول، عضو شورای هماهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مشاور افتخاری یکی از وزرا و معاونان در دولت‌های قبل و … را برعهده داشته است.
 
مجتبی قمری وفا در گفتگو با خبرنگار پارسینه گفت: با تغییر صاحب امتیاز و استقرار تیم جدید مدیریتی، به بنده تکلیف و ابلاغ شد که در کنار این پایگاه خبری، دوران جدید رسانه‌ای حرفه‌ای خود را کلید بزنم.
 
وی، «مطالبه‌گر ملی، فراجناحی و اخلاق مدار در چارچوب رهنمودهای مقام معظم رهبری» را راهبرد جدید پایگاه خبری تحلیلی پارسینه اعلام کرد و گفت: با ابلاغ ماموریت‌های جدید، ما می‌خواهیم مدل مطلوب اطلاع رسانی کارشناسی منصفانه را پیاده‌سازی کنیم تا به عنوان منتقد و مطالبه‌گر منصف و صادق، مشاوری امین برای دولت‌ها در دوران‌های مختلف باشیم.
 
قمری وفا اظهارداشت: در همین جا مراتب تشکر و سپاس خود را از تمامی مدیران رسانه‌‌های مختلف که در پیشرفت رسانه‌ای اینجانب در بیش از ۱۶ سال گذشته ( پرویز اسماعیلی، رضا مقدسی، علی عسگری، سید نظام موسوی، کاوه اشتهاردی، مرتضی و مصطفی قمری وفا، محسن ایلچی، محمد ابراهیمی، منصور بیطرف، سید امیرحسن دهقانی، حسن لاسجردی، محمد طاهری، سید جواد سیدپور، مهدی شهاب تالی و …) موثر و تاثیرگذار بودند، اعلام می‌‌دارم.
 
وی تصریح کرد: امید است دوستان و همکاران امین و صادق رسانه‌ای، پایگاه خبری تحلیلی پارسینه را تنها نگذارند و در این مسئولیت جدید ما را همراهی کنند. در پایان از بیش از ۱۰۰ فعال رسانه‌ای، اقتصادی، سیاسی و ورزشی ( اصولگرا، اصلاح طلب و …) که از روزگذشته تاکنون با پیامک و تماس تلفنی این مسئولیت را به بنده تبریک گفتند و آرزوی موفقیت کردند، تشکر می‌کنم.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس