تاریخ انتشار: ۲۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سهند جمشیدی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با حضور در تیمی ۴ نفره از کوهنوردان کشورمان با شرکت در فستیوال صعود مشترک جوانان آسیا بر روی قله ٧١٣۴ متری لنین در کشور قرقیزستان در مردادماه امسال این قله را فتح کردند. به گزارش ایسکانیوز، احمد مسلمان مدیر امور ورزشی واحد کرج با بیان […]

[ad_1]

تیم کوهنوردی

سهند جمشیدی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با حضور در تیمی ۴ نفره از کوهنوردان کشورمان با شرکت در فستیوال صعود مشترک جوانان آسیا بر روی قله ٧١٣۴ متری لنین در کشور قرقیزستان در مردادماه امسال این قله را فتح کردند.

به گزارش ایسکانیوز، احمد مسلمان مدیر امور ورزشی واحد کرج با بیان این مطلب افزود: «این تیم به سرپرستی خسرو جمشیدی و حضور سه نفر از اعضای سابق تیم ملی امید؛ مهدی بیگدلی، محمدجواد اله‌یارنژاد و سهند جمشیدی در مدت یک ماه تلاش، صعود خود را بر روی این کوه بلند در منطقه پامیر انجام داد.

تیم ایران موفق ترین تیم کمپ جوانان آسیا در قرقیزستان معرفی شد

مسلمان در ادامه گفت:فدراسیون کوهنوردی قرقیزستان بخاطر وقت شناسی، سرعت عمل و شیوه صحیح هم هوایی تیم اعزامی کشورمان را بهترین تیم حاضر در منطقه معرفی کرد و از فدراسیون ایران بابت آموزش صحیح کوهنوردان در صعودهای بلند مورد تقدیر کرد.

وی ادامه داد: این صعود، در جلسه سالیانه اتحادیه کوهنوردی آسیا که در نپال به عنوان بهترین صعود با شیوه ای امن و مناسب معرفی خواهد شد.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس