تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دارنده مدال نقره پرتاب دیسک پارالمپیک ریو، گفت: رقابت سطح بالایی بود و واقعاً فکر نمی‎کردم که بتوانم مدال بگیرم. به گزارش ایسکانیوز، علیرضا قلعه ناصری پس از کسب مدال نقره در مسابقات پرتاب دیسک کلاس F56 اظهار داشت: اولین حضورم را در یک رقابت بین‌المللی رسمی تجربه می‎کردم و از عملکردم در این […]

[ad_1]

دارنده مدال نقره پرتاب دیسک پارالمپیک ریو، گفت: رقابت سطح بالایی بود و واقعاً فکر نمی‎کردم که بتوانم مدال بگیرم.

به گزارش ایسکانیوز، علیرضا قلعه ناصری پس از کسب مدال نقره در مسابقات پرتاب دیسک کلاس F56 اظهار داشت: اولین حضورم را در یک رقابت بین‌المللی رسمی تجربه می‎کردم و از عملکردم در این بازی‎های راضی بودم؛ هر چند که در تمرینات رکورد ۴۷٫۶۰ متر را ثبت کرده بودم.

وی ادامه داد: خوشحالم که توانستم با کسب این مدال دل مردم ایران و به خصوص مردم شهرم،دزفول را شاد کنم. امیدوارم در مسابقات آینده این مدال نقره را خوشرنگ‎تر کنم.

دارنده مدال نقره پارالمپیک ریو، عنوان کرد: رقابت سنگینی بود و رقبای قدرتمندی از برزیل و کوبا حضور داشتند. فکر نمی‎کردم که مدال بگیرم. این نقره را به ملت ایران تقدیم می‎کنم.

قلعه ناصری با اشاره به حذف علی محمدیاری گفت: از این اتفاق ناراحت شدم. امیدوارم او بتواند در آینده این ناکامی را جبران کند.

۶۰۵/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس