تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: استعدادیاب ارشد باشگاه بارسلونا به خاطر تعطیلی‌های مکرر لیگ برتر به من گفت که لیگ شما لیگ برتر نیست. به گزارش ایسکانیوز، امیر قلعه‌نویی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی تیمش مقابل فولاد یاسوج در مرحله سوم جام حذفی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این تیم یک تیم ناشناخته […]

[ad_1]

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: استعدادیاب ارشد باشگاه بارسلونا به خاطر تعطیلی‌های مکرر لیگ برتر به من گفت که لیگ شما لیگ برتر نیست.

به گزارش ایسکانیوز، امیر قلعه‌نویی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی تیمش مقابل فولاد یاسوج در مرحله سوم جام حذفی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این تیم یک تیم ناشناخته است و من به‌دلیل اینکه دو بار از دست‌کم گرفتن چنین تیم‌هایی تجربه بد داشته‌ام این تیم را به هیچ عنوان دست‌کم نمی‌گیرم. در دیدار مقابل فولاد یاسوج ما همانند بازی‌های‌مان در لیگ برتر به میدان می‌‌رویم، چون از این تیم شناخت چندانی نداریم.

وی افزود: ما هم به جام حذفی و هم به لیگ برتر نگاه یکسانی داریم، اما نگاه ما به لیگ برتر خیلی بلندمدت است. امروز استعدادیاب ارشد باشگاه بارسلونا که برای بازدید از باشگاه تراکتورسازی در تبریز حضور داشت، زمانی که از برنامه لیگ برتر ما آگاه شد به من گفت که اسم این لیگ را نمی‌توان لیگ برتر گذاشت!

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی خاطرنشان کرد: در این شرایط نگه داشتن بازیکنان در شرایط مسابقه برای تیم‌های بزرگ سخت است. ما از الان به فکر تعطیلات آینده هستیم و حتی با مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن نیز تماس گرفتیم که بتوانیم یک دیدار دوستانه را با این تیم برگزار کنیم، اما برگزاری این مسابقات برای تمامی تیم‌ها سخت است، چون در حال حاضر همه با مشکلات مالی مواجه‌اند. به قول کشتی‌گیرها ما الان روی پل قرار داریم.

قلعه‌نویی با اشاره به هدف تیمش در دیدار فردا مقابل فولاد یاسوج گفت: ما به دیدار مقابل فولاد نگاه مسابقه‌ای داریم و رفتارمان نیز این موضوع را نشان می‌دهد. البته تراکتورسازی الان بازیکنان بسیار خوبی در اختیار دارد که نمی‌توان روی آنها نام بازیکن ذخیره را گذاشت. شاید در دیدار فردا از یکی دو بازیکن‌مان که تازه از بند مصدومیت رها شده‌اند، استفاده نکنیم.

وی در مورد چمن استادیوم یادگار امام (ره) تبریز و شرایط نامطلوب آن گفت: صحبت کردن در این زمینه کار مدیریتی است، اما من دو بار به استادیوم یادگار امام سر زده‌ام و می‌دانم که دو سه ایراد بزرگ دارد. کارهایی که در حال حاضر در استادیوم یادگار امام انجام می‌گیرد با این چمن همخوانی ندارند و تکه‌های آن همانند یکدیگر نیستند، اما اگر این چمن نصب شود و به آن فرصت بدهیم تا ۸۰ درصد وضعیت آن بهتر خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تصریح کرد: وضعیتی که در حال حاضر چمن استادیوم یادگار امام دارد آن چیزی نیست که به ما وعده داده شده بود و روی آن مانور داده بودند.

قلعه‌نویی در مورد احتمال جدایی سروش رفیعی از تیم تراکتورسازی تبریز در نیم‌فصل گفت: انتقال بازیکن در همه جای دنیا مرسوم است و نباید روی آن حساسیت داشته باشیم. من چندی پیش به مسئولان باشگاه اعلام کردم که باید هر چه سریع‌تر تکلیف این بازیکن را مشخص کنند.

وی تأکید کرد: ما دوست داریم که سروش رفیعی در تراکتورسازی بماند، اما او باید در تیمی بازی کند که دلش با آن تیم باشد. اگر رفیعی در تراکتورسازی بماند ما خوشحال می‌شویم و اگر این اتفاق رخ ندهد نیز به سراغ بازیکن دیگری می‌رویم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در خاتمه یادآور شد: در حال حاضر چند نفری هستند که باند تشکیل داده‌اند و در نوشتن خدا را در نظر نمی‌گیرند. اگر این لیگ را یک مربی ایرانی تعطیل می‌کرد همین قلم به‌دستان و میکروفن به‌دست‌های عمروعاصی علیه او جبهه می‌گرفتند. ما باید به لیگ برتر خودمان اعتماد کنیم.

۷۰۲ /۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس