تاریخ انتشار: ۲۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر آموزش و پرورش بویراحمد از قطع آب ۴۰ مدرسه این شهرستان خبر داد و گفت: تا چند روز دیگر بازگشایی مدارس را شاهد خواهیم بود در حالی که آب ۴۰ مدرسه این شهرستان قطع است. به گزارش ایلنا از یاسوج، سید علی‌اکبر هاشمی  در نشست شورای آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد […]

[ad_1]

مدیر آموزش و پرورش بویراحمد از قطع آب ۴۰ مدرسه این شهرستان خبر داد و گفت: تا چند روز دیگر بازگشایی مدارس را شاهد خواهیم بود در حالی که آب ۴۰ مدرسه این شهرستان قطع است.

به گزارش ایلنا از یاسوج، سید علی‌اکبر هاشمی  در نشست شورای آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمام همه بدهی آب این مدارس به ۷۰۰ میلیون تومان هم نمی‌رسد که باید فکری به حال این مشکل بزرگ شود.


وی با تشریح برخی مشکلات دیگر مدارس شهرستان بویراحمد در آستانه بازگشایی مدارس، خاطرنشان کرد: اگر تا اول مهرماه تعداد ۳۰ کانکس به مدارس شهری این شهرستان اختصاص داده نشود مشکلات بسیار زیادی در زمینه فضا خواهیم داشت.


مدیر آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد افزود: مشکلات ما با هزار و یا ۲ هزار میز و صندلی برطرف نمی‌شود بلکه نیازمند تجهیزاتی بیش از این هستیم.


هاشمی گفت: اگر امسال تعدادی بیش از چهار هزار میز و صندلی به ما اختصاص داده نشود با مشکل بسیار زیادی رو به رو خواهیم شد


وی از افزایش دو هزار و ۳۰۰ دانش‌آموز ابتدایی به جمعیت دانش‌آموزی این شهرستان خبرداد و تصریح کرد:در مقطع متوسطه دوره اول و دوره دوم نیز تعداد یک هزار و ۷۰۰ دانش‌آموز به تعداد دانش‌آموزان متوسطه این شهرستان اضافه شده است

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس