تاریخ انتشار: ۱۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] وزن محموله مورد نظر را ۱۶۶۰ کیلوگرم اعلام شده که بصورت غیربهداشتی توسط افراد سود جو انجماد زدایی و قطعه بندی شده که در این رابطه دو نفر از صاحبان مرغها دستگیرشده‌اند تا به مجازات برسند. در پی انتشار تصاویری از قطعه‌بندی گوشت مرغ در دستشویی، سازمان دامپزشکی اعلام کرد که دو نفر از […]

[ad_1]

وزن محموله مورد نظر را ۱۶۶۰ کیلوگرم اعلام شده که بصورت غیربهداشتی توسط افراد سود جو انجماد زدایی و قطعه بندی شده که در این رابطه دو نفر از صاحبان مرغها دستگیرشده‌اند تا به مجازات برسند.

در پی انتشار تصاویری از قطعه‌بندی گوشت مرغ در دستشویی، سازمان دامپزشکی اعلام کرد که دو نفر از صاحبان مرغ‌ها که آن‌ها را در دستشویی یک گلخانه در شهرستان ری قطعه‌بندی می‌کردند، دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا، چند روزی است که تصاویری در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود که در توضیح آن آمده است یک رستوران بین راهی مرغ‌های کشتار شده خود را در دستشویی رستورانش قطعه‌بندی می‌کند، در این زمینه سازمان دامپزشکی اطلاعیه‌ای منتشر کرد که در آن آمده است که : ” تصاویر منتشر شده در فضای مجازی رستوران میان راهی و یا مرکز عرضه فراورده های خام دامی نیست، بلکه مرغ های قطعه بندی شده در یک گلخانه متروکه درشهرستان ری بوده که بر اساس گزارشات مردمی و با همکاری خوب دستگاه قضایی و نیروی انتظامی توسط دامپزشکی شهرستان ری ضبط و معدوم شده است. “

در ادامه این اطلاعیه وزن محموله مورد نظر را ۱۶۶۰ کیلوگرم اعلام شده که بصورت غیربهداشتی توسط افراد سود جو انجماد زدایی و قطعه بندی شده که در این رابطه دو نفر از صاحبان مرغها دستگیرشده‌اند تا به مجازات برسند.

سازمان دامپزشکی استان تهران ضمن اشاره به پلمب شدن مکان مورد نظر با صدور حکم قضایی از مردم درخواست کرد تا در صورت مشاهده هر گونه موارد تخلف در زمینه فرآوری، عرضه و توزیع فرآورده های خام دامی به سامانه ۱۵۱۲ اداره کل دامپزشکی استان تهران و یا ادارات دامپزشکی شهرستان‌ها اطلاع دهند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس