تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون وزیر امور خارجه با دادستان کل مالزی در محل وزارت امور خارجه ملاقات کرد. به گزارش ایلنا، حسن قشقاوی معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزیر امور خارجه در این ملاقات ضمن دوستانه خواندن روابط خوب دو کشور مسلمان ایران و مالزی، بر توسعه و گسترش روابط در کلیه زمینه‌ها […]

[ad_1]

معاون وزیر امور خارجه با دادستان کل مالزی در محل وزارت امور خارجه ملاقات کرد.

به گزارش ایلنا، حسن قشقاوی معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزیر امور خارجه در این ملاقات ضمن دوستانه خواندن روابط خوب دو کشور مسلمان ایران و مالزی، بر توسعه و گسترش روابط در کلیه زمینه‌ها تاکید کرد و سفر دادستان کل را نقطه عطفی در روابط حقوقی و قضایی بین دو کشور دانست.


او ضمن اشاره به حضور بیش از ۱۳۰ هزار توریست ایرانی در سال و هم‌چنین ۷ هزار دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در کشور مالزی، وجود این سرمایه‌های معنوی که پل ارتباطی بین ملت‌های دو کشور  هستند را سرمایه ملی دو جانبه قلمداد کرد.


قشقاوی با اشاره به وجود بیش از ۲۰۰ زندانی ایرانی در مالزی بر ضرورت تصویب نهایی و اجرایی کردن موافقت‌نامه‌های انتقال محکومان، استرداد مجرمین و معاضدت قضایی بین دو کشور تاکید کرد.


حاجی محمد، دادستان کل مالزی در پاسخ به ابراز رضایت و شادمانی و خوشنودی از سفر هیات قضایی مالزی به ایران بر پیگیری موارد توافق شده در این سفر با مقامات ایرانی به محض بازگشت به کشورش تاکید کرد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس