تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: بابت جایگاهی که دارم خدا را شاکر هستم اما هنوز از خودم رضایت ۱۰۰ درصد ندارم. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت باشگاه استقلال، علی قربانی درباره دیدار استقلال با ذوب آهن اظهار داشت: در این دیدار هر دو تیم نمایش خوبی داشتند. استقلال و ذوب آهن […]

[ad_1]

قربانی

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: بابت جایگاهی که دارم خدا را شاکر هستم اما هنوز از خودم رضایت ۱۰۰ درصد ندارم.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت باشگاه استقلال، علی قربانی درباره دیدار استقلال با ذوب آهن اظهار داشت: در این دیدار هر دو تیم نمایش خوبی داشتند. استقلال و ذوب آهن در بازی روز سه شنبه موقعیت های زیادی را خلق کردند تا بازی زیبایی شکل بگیرد. هر چند در این بازی دو گل از حریف خود جلو بودیم اما یک گل دریافت کردیم و در دقایق آخر نیز فشار زیادی را تحمل کردیم اما در نهایت برنده از زمین خارج شدیم.
مهاجم استقلال درباره گلزنی در این دیدار خاطرنشان کرد: آزادی برای من ورزشگاه خوش یمنی است زیرا هر دو گل خودم را در این ورزشگاه به ثمر رساندم. از اینکه توانستم زحمات بازیکنان را در آن صحنه تبدیل به گل کنم بسیار خوشحالم زیرا این گل محصول تلاش گروهی بازیکنان بود و من تنها ضربه آخر را زدم.
قربانی با این نکته که هنوز از شرایط خود رضایت کامل ندارد، تصریح کرد: بابت جایگاهی که دارم خدا را شاکر هستم اما هنوز از خودم رضایت ۱۰۰% ندارم و باید با تمرین بیشتر تبدیل به بازیکنی مفید تر برای استقلال و هواداران بشوم.
وی در پاسخ به این سوال که زوج با او کاوه رضایی را چگونه ارزیابی می کند، تاکید کرد: کاوه رضایی یکی از بهترین بازیکنانی است که در کنار او بازی کردم زیرا او در طول بازی به دیگر بازیکنان کمک زیادی می کند. فوتبالیست مانند کاوه در فوتبال ما کم است زیرا او نکات مثبتی دارد که در کمتر بازیکنی پیدا می شود. من و کاوه رضایی برای موفقیت استقلال تلاش می کنیم و هیچ رقابتی میان ما دو نفر نیست.
قربانی در پایان با تشکر از هواداران استقلال، گفت: هواداران از روز اول به من لطف داشتند و از آنها بسیار تشکر می کنم. امیدوارم این حمایت ها ادامه دار باشد و ما نیز تلاش می کنیم با کسب نتایج خوب شادی را برای هواداران به ارمغان بیاوریم.

۶۰۳/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس